09:54, 11 червня 2019 р.

Де у Сумах немає води?

Відділ «Служба 15-80» повідомляє жителям міста про регламентні та ремонтні роботи на внутрішньобудинкових мережах, які виконуватимуться сьогодні і вимагатимуть відключення водопостачання.

Йдеться про будинки за адресами: вул. Г. Кондратьєва, 144/2 (заміна кранів холодної та гарячої води в квартирі); вул. Г. Кондратьєва, 144 (встановлення лічильників холодної та гарячої води в квартирі); вул. Шишкарівська, 15 (заміна кранів холодної води в квартирі); вул. О. Береста, 5 (ремонт стояка гарячої води в квартирі); вул. Харківська, 58А та вул. СКД, 34 (заміна стояків холодної та гарячої води в квартирах); вул. Реміснича, 25 ( заміна кранів холодної води в квартирі); вул. Котляревського, 2/7 (заміна стояків холодної та гарячої води в квартирі); вул. Данила Галицького, 69 (заміна кранів холодної води в квартирі); вул. Першотравнева, 22 (заміна вводу холодної води на будинок); вул. Горького, 40 ( встановлення лічильника холодної води в квартирі), вул. Супруна, 3/1 (заміна труб холодної та гарячої води в квартирі).

Працівники відділу «Служба 15-80» тримають питання на контролі та проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#немає води
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...