• Головна
  • У міській галереї презентували туристичний портал «Відвідайте Суми»
14:09, 7 червня 2019 р.

У міській галереї презентували туристичний портал «Відвідайте Суми»

Сьогодні, 7 червня, в Сумській міській галереї відбулася презентація туристичного порталу «Відвідайте Суми».

Презентували цей проект Оксана Кубрак, начальник управління стратегічного розвитку міста СМР, Володимир Никоненко, начальник відділу маркетингу, промоції та туризму, та міський голова – Олександр Лисенко.

Після аналізу туристичного потенціалу міста Суми було виявлено недостатню проінформованість туристів про місто та його привабливість. Наразі найкращим інструментом для залучення туристів є сайт з сучасним оформленням, актуальною інформацією та просування через соціальні мережі.

«Головною нашою метою була популяризація міста Суми серед потенційних туристів…Але ж і не всі сумчани добре знають місто, тому цей сайт буде корисним і для них», – зазначив Олександр Лисенко.

«Протягом 3 місяців ми працювали над створенням і наповненням сайту, аби зробити його зручним та корисним для споживачів. Він адаптований до смартфонів, оскільки ми розуміємо, що найчастіше люди користуються саме ними. Також є багато рубрик, котрі допоможуть споживачу швидше знаходити потрібну інформацію. Більше не потрібно переходити між сайтами, аби забронювати номер у готелі чи столик у ресторані – усе це можна зробити на ресурсі «Відвідайте Суми». Цей сайт дозволяє повністю спланувати поїздку до Сум, дозвілля, харчування та інше»,– розповів Володимир Никоненко.

Також на сайті розміщений квест, виконавши який, можна буде отримати подарунок від Сумської міської ради на згадку про місто.

«Згодом плануємо дублювати інформацію на сайті польською та англійською, щоб залучити більше туристів»,– поділилася планами на майбутнє Оксана Кубрак.

У міській галереї презентували туристичний портал «Відвідайте Суми», фото-1

Тетяна Пляшник

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Відвідайте Суми #портал
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...