Центр учасників бойових дій у Сумах обслуговуватиме більше категорій населення

5 червня на сесії СМР депутати внесли зміни до Положення про КУ «Центр учасників бойових дій», а саме розширили перелік категорій населення, котрі мають право обслуговуватись у цій установі.

На обслуговування у Центрі віднині мають право особи, котрі, хоча й не зареєстровані в межах об’єднаної територіальної громади міста Суми, але працюють в ОТГ на підприємствах, в установах чи організаціях різної форми власності і сплачують податок з доходів фізичних осіб до бюджету Сум.

«Важливо ухвалити дане рішення, адже це дасть змогу охопити послугами Центру учасників бойових дій більшу кількість тих, хто її потребує, у тому числі й рідних бійців» – наголосив міський голова Олександр Лисенко.

Також дане право поширюється на АТОвців із числа військовослужбовців, осіб начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ, осіб начальницького і рядового складу Державної кримінально-виконавчої служби, інших утворених відповідно до законів України військових формувань на період проходження служби в межах об’єднаної територіальної громади міста Суми, учасників війни, статус яким встановлено у відповідності до пункту 13 ст. 9 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», осіб з інвалідністю внаслідок війни. Право на обслуговування мають і члени сімей отримувачів послуг, до яких належить один із подружжя, неповнолітні діти, повнолітні діти, які мають статус особи з інвалідністю, батьки військовиків.

Також додали добровольців, які перебували безпосередньо в районах проведення АТО, волонтерів, котрі доправляли вантажі на Схід України, постраждалих учасників Революції Гідності та членів сімей загиблих і померлих учасників антитерористичної операції.

Тетяна Пляшник

центр учасників бойових дій
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі