У Сумах визначились з директором пологового будинку Пресвятої Діви Марії

У Сумах відбувся конкурс на зайняття вакантної посади директора клінічного пологового будинку Пресвятої Діви Марі.

Під час засідання комісії обирали головного лікаря з поміж п’яти кандидатів, зокрема: Анжели БАБКО, Людмили ЮСЮК, Дмитра КРАВЦОВА, Валентина РИБЯНСЬКОГО, Ольги ЧИРВИ. Спочатку претендентів було шестеро, але одна з конкурсанток – Олена ОРЛОВА – відмовилась від участі в день конкурсу.

Усі кандидати, які претендували на заняття даної посади представили свої конкурсні пропозиції, а після відповіли на запитання членів комісії.

За словами міського голови Олександра ЛИСЕНКА, для майбутнього керівника важливі здатність і бажання до розвитку закладу, що в умовах реформування галузі охорони здоров’я є важливим фактором, оскільки зміни в галузі проходять швидко і треба швидко на них реагувати. Крім того, зазначив посадовець, важливо, щоб сумчани могли отримувати якісну необхідну медичну допомогу, особливо коли це стосується новонароджених.

«Мені важливо, щоб людина, яку ми обираємо сьогодні зрозуміла, що довіряємо її найдорожче – здоров’я малечі, тож вона повинна бути гідною цієї посади. І сподіваюсь на подальшу співпрацю та найкращі спільні досягнення», – сказав Олександр Лисенко.

Після жвавого обговорення кожної кандидатури, шляхом прямого відкритого голосування «за/проти» (один голос за одного кандидата) члени конкурсної комісії підсумували засідання.

Найбільшу кількість – сім голосів, отримала Ольга Чирва, яка працює акушкером-гінекологом у клінічному пологовому будинку Пресвятої Діви Марії. ЇЇ кандидатуру комісія й рекомендуватиме керівнику відділу охорони здоров’я для укладання контракту.

У Сумах визначились з директором пологового будинку Пресвятої Діви Марії, фото-1
пологовий будинок директор
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі