ПриватБанк надав можливість своїм клієнтам сплачувати “комуналку” без жодних комісій

ПриватБанк надав можливість своїм клієнтам сплачувати “комуналку” без жодних комісій, фото-1

ПриватБанк продовжує розвивати технології, які дозволяють клієнтам сплачувати за комунальні послуги без відвідування банківських установ та абонентських відділів підприємств. До того ж такі сервіси не передбачають жодних банківських комісій із споживачів. Так, за допомогою фахівців банку, комунальники реалізували можливість сплачувати за послуги прямо на сайтах підприємств. В розділах “Оплата” або у наскрізних сторінках сайтів розташована кнопка “Оплата онлайн”, “Швидка оплата” чи “Оплата послуг”. Натиснувши на цю кнопку, клієнти оплачують “комуналку”, не виходячи з дому, за кілька хвилин без банківської комісії.

ПриватБанк надав можливість своїм клієнтам сплачувати “комуналку” без жодних комісій, фото-2 ПриватБанк надав можливість своїм клієнтам сплачувати “комуналку” без жодних комісій, фото-3

“Після натискання на цю чарівну кнопку споживачеві залишиться лише ввести номер свого особового рахунку, обрати будь-яку карту ПриватБанку або карту інших банків і оплатити суму, що запропонована комунальним підприємством (ця ж сума буде зазначена у платіжці, що надходить споживачеві), - пояснює керівник напрямку платежів та переказів ГРУ ПриватБанку у Харківській області Олег Дробицький. - За бажанням, споживач може відкоригувати суму”.У Харкові майже всі комунальні підприємства міста підключили на своїх сайтах сервіс швидкої оплати. Це зручно і комунальникам, і споживачам. Тому комунальники в цьому випадку взяли на себе сплату банківської комісії. Саме через це такий спосіб оплати найбільш вигідний клієнтам ПриватБанку.

У Харкові комунальні послуги можна швидко оплатити на сайтах: ЕнергозбутуВодопостачанняТеплопостачанняВивозу сміттяЖилкомсервісу. Лише за перший місяць роботи цього сервісу в обласному центрі у такий спосіб за комунальні послуги сплатили 1 600 клієнтів ПриватБанку.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
12 дуже добре
(3 оцінки)
Високі оцінки користувачів за Корисність
1 людина рекомендує
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі