«А-МУССОН» звертається до Сумської міської ради з проханням розглянути та затвердити нові тарифи

«А-МУССОН» звертається до Сумської міської ради з проханням розглянути та затвердити нові тарифи, Sumy0542

Що потрібно для нормальної роботи комунального підприємства? Звісно, перш за все, економічно обґрунтовані актуальні тарифи. Вже майже три роки ТОВ «А-МУССОН» просить звернути увагу на занижену ціну за послугу з вивозу побутових відходів. І до міського голови зверталися, і в Департамент інфраструктури СМР надавали усі необхідні розрахунки. В минулому році підвищили, але не в повній мірі, і знову доводиться підприємству в кредитні борги влізати, щоб нові контейнери і машини придбати.

Наразі, ТОВ «А-МУССОН» звертається до Сумської міської ради з проханням розглянути та затвердити нові тарифи, про що і повідомляємо населення і підприємства. Сподіваємося на зважений підхід чиновників до встановлення обґрунтованої ціни, і на подальшу ефективну співпрацю по створенню чистоти та порядку у місті.

У відповідності до рішення позачергової сесії шостого скликання Сумської міської ради № 4128-МР від 18.03.2015 року ТОВ «А-МУССОН» визначене виконавцем означених послуг по лотам 1, 3, 4. На сьогоднішній день ТОВ «А-МУССОН» надає послуги за тарифами, які були визначені рішенням виконавчого комітету Сумської міської ради № 342 від 27.06.2018 року, але визначений рівень тарифів значно нижчий за фактичні витрати підприємства.

Враховуючи підвищення мінімальної заробітної плати, зростання цін на паливно-мастильні матеріали, та з метою приведення до економічно обґрунтованих витрат ТОВ «А-МУССОН» змінює тариф, про що інформує споживачів:

для мешканців багатоповерхових будинків – 24,71 грн. на 1 люд/міс.

для мешканців приватного сектору 23,77 грн. на 1 люд/міс.

для бюджетних організацій – 94,46 грн. за 1 куб. м.;

для інших споживачів – 126,53 грн. за 1 куб. м.

Новий розмір тарифу розрахований відповідно до діючого законодавства України, з дотриманням вимог Постанов Кабінету Міністрів України:

– «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з вивезення побутових відходів» від 26.07.2006 № 1010.

– «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» від 01.06.2011 № 869.

Тариф розраховано з урахуванням рентабельності: для населення – 5 %, бюджетних установ – 12 %, для інших споживачів – 30 %.

Періодичності надання послуг встановлена для мешканців багатоповерхових будинків – щоденно, для мешканців приватного сектору – 1 раз на тиждень.

Згідно з Порядком доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад, затвердженого наказом Мінрегіонбуду України від 05.06.2018 року № 130, ТОВ «А-МУССОН» приймає зауваження і пропозиції від фізичних та юридичних осіб протягом 7 календарних днів з дня розміщення цього повідомлення за адресою: 40004, м. Суми, вул. Леваневського, 10/1, оф. 27, тел. (0542) 775-771, еmail: [email protected]

а-муссон тарифы
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі