• Головна
  • Сергій Каплін: «Олігархи підпалили сьогодні країну, врятувати її можуть тільки соціал-демократи»
Политические новости
14:52, 6 березня 2019 р.

Сергій Каплін: «Олігархи підпалили сьогодні країну, врятувати її можуть тільки соціал-демократи»

Политические новости

На Сумщині 4-6 березня побував кандидат у президенти від Соціал- демократичної партії, заступник парламентського Комітету з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення Сергій Каплін.

Сумська область йому добре знайома, бо він разом зі своїм соратником-однопартійцем, народним депутатом від Сум і прилеглих районів Олександром Сугоняко зараз переймається долею шосткинського казенного заводу «Зірка». Підприємство не працює вже рік, станом на початок березня заводчанам заборгували близько 21 млн. грн. зарплати. Ситуація на підприємстві вже тричі розглядалася на засіданні парламентського комітету, але чиновники «Укроборонпрому» та підприємства до вимог Сергія Капліна не прислухалися.  Тому 4 березня працівники «Зірки» разом з Сергієм Капліним та народним депутатом від округу №158 Олександром Сугоняко перекрили трасу «Київ - Москва» на досить тривалий час.

«Я відразу отримав дзвінок про готовність «Укробронпрому» погасити частину боргу - 5 млн грн. Ми не збираємося відступати. Ми звернулися до НАБУ, Генпрокуратури та інших правоохоронних органів із заявою про фіктивне банкрутство підприємства «Зірка». Це ласий шматок регіональної промисловості, тож ми глибоко переконані, що окремі можновладці у змові з народними депутатами, керівництвом цього підприємства мають намір довести його до банкрутства. Також вчора моїм завданням було на прикладі «Зірки» підняти профспілки на боротьбу за права робітників», - заявив Сергій Каплін. Він підкреслив, що Україна вже втратила занадто багато заводів і фабрик, тож вже не може втрачати рештки промисловості, тим більше - військово-промислового комплексу, та ще під час війни з Росією.

Боротьба за повернення зарплатних боргів для Сергія Капліна - справа добре знайома. Восени 2018 року він 10 днів просидів разом з шахтарями в шахті, отримав запалення легень, але домігся виплати 1,5 млрд. грн. боргів із зарплати.

А щоб подібних боргів взагалі не було, необхідно побудувати державу за соціал-демократичною моделлю - як це вже давно зроблено в Швеції, Фінляндії, Норвегії, Німеччині, Канаді. Заможне життя простих  людей у цих країнах - кращий доказ спроможності цієї моделі.

Основним гаслом  передвиборчої програми Сергія Капліна є боротьба за зменшення ціни на газ для населення у чотири рази. За словами кандидата, Сумщина - газонафтоносний регіон та опора для енергетичного суверенітету України. Вона би мала бути українським Кувейтом, отримуючи належне, однак досі цього не трапилося. Сергій Каплін переконаний, що знизити ціну на газ для населення цілком реально, бо її собівартість - 2,2 грн. за кубометр. Механізм зменшення ціни - це відміна поборів «Нафтогазу» і «Укргазвидобування», ПДВ, рентної плати, інших надбавок та націнок, які формують надприбутки в інтересах корупціонерів.

Кандидат в президенти Сергій Каплін пропонує суспільству «Соціальний курс для простих людей» - нову політику, спрямовану на захист соціальних прав простих українців. Основними програмними засадами «Соціального курсу» є збільшення мінімальної заробітної плати до 10 тисяч гривень, мінімальної пенсії - до 5 тисяч гривень, створення 5 мільйонів робочих місць, гарантії першого робочого місця для молоді, соціальний захист пенсіонерів, учасників війни в Афганістані, ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЄС, переселенців. Детальніше із програмою Сергія Капліна можна ознайомитися на сайті Соціал-демократичної партії. 

«Олігархи підпалили сьогодні країну і нам треба рятуватися від цієї пожежі. Рятуватися можна виключно через появу в парламенті потужної безкомпромісної,  незалежної соціальної партії. Я за те, щоб перемогла соціал-демократична ідея. Ідея безкомпромісної, незалежної сили - Соціал-демократичної партії, яка цю пожежу погасить», - говорить Сергій Каплін.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Каплин #социал-демократы
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...