Лучшие школьники в Сумах будут получать именные стипендии городского головы

В Сумах одаренные ученики-победители олимпиад, турниров и конкурсов будут получать именные стипендии городского головы.

Об этом говорится в распоряжении городского головы Александра Лысенко.

Согласно документу, стипендии назначены 20 одаренным ученикам-победителям международных, всеукраинских олимпиад, турниров, конкурсов в размере 350 грн. каждая.

Соответствующие выплаты будут осуществляться в течение первого полугодия текущего года.

з/п

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Клас

Заклад освіти

Досягнення

1

Попов Олександр Вікторович

10

Сумська класична гімназія Сумської міської ради

Переможець ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіадизматематики

2

Баштанова Анастасія Олегівна

10

Сумська класична гімназія Сумської міської ради

Переможець ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіадизбіології

3

Ковальова Катерина Іванівна

10

Сумська класична гімназія Сумської міської ради

Переможець ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіадизбіології

4

Прощенко Вадим Сергійович

11

Сумська класична гімназія Сумської міської ради

Переможець ІІІ етапу всеукраїнських учнівських олімпіадзматематики, економіки, хімії

5

Зубко Ростислав Миколайович

9

Сумська класична гімназія Сумської міської ради

Переможець ІІІ етапу всеукраїнських учнівських олімпіадзматематики, французької мови

6

КнишАндрій Борисович

9

Сумська класична гімназія Сумської міської ради

Переможець ІІІ етапу всеукраїнських учнівських олімпіадзгеографії, хімії

7

Ярова Діана Валеріївна

10

Сумська класична гімназія Сумської міської ради

Переможець ІІІ етапу всеукраїнських учнівських олімпіад з правознавства, російської мови та літератури

8

Лахмотов Костянтин Олексійович

11

Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради

Переможець ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України

9

Тищенко Дарія Юріївна

11

Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 10 імені О. Бутка

Переможець ІV етапу всеукраїнських учнівських олімпіадз російської мови та літератури

10

Воронін Дмитро Ігорович

10

Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 10 імені О. Бутка

Переможець ІV етапу всеукраїнської учнівської олімпіадизнімецької мови


3

Продовження додатку 1

11

Расенко Карина Сергіївна

11

Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 10 імені О. Бутка

Переможець ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України

12

Серебряков Арсеній Євгенович

10

Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 10 імені О. Бутка

Переможець ІІІ етапу всеукраїнських учнівських олімпіадзматематики, хімії, Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України

13

Малишева Катерина Сергіївна

7

Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 12 імені
Б. Берестовського

Переможець Міжнародного фестивалю «Дивосвіт», Міжнародного дитячо-юнацького фестивалю народного мистецтва «Смарагдові витоки»

14

Арбузов Владислав Тимофійович

11

Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів№ 15 імені Д. Турбіна

Переможець Чемпіонату України зі спортивного орієнтування

15

Лаврик Данило Дмитрович

11

Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 17

Переможець ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіадизфізики

16

Фролова Софія Олегівна

10

Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 17

Переможець ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіадиз української мови, Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

17

Півень Владислав Сергійович

11

Заклад загальної середньої світи І-ІІІ ступенів № 21 Сумської міської ради

Переможець ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіадизісторії

18

Сергієнко Катерина Миколаївна

8

Заклад загальної середньої світиІ-ІІІ ступенів № 21 Сумської міської ради

Переможець Міжнародного

конкурсу з української мови імені Петра Яцика

19

Буряс Василь Васильович

9

Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 25

Переможець ІІІ етапу всеукраїнських учнівських олімпіадзгеографії, історії

20

Бугера Катерина Богданівна

11

Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 29

ПереможецьМіжнародного мовно-літературного конкурсуучнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

ученики стипендии
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі