Прийомних батьків та батьків-вихователів на у Сумах навчали в форматі «літньої школи».

2 липня Сумський обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді при підтримці Самаритяни Сумщини, Сумської обласної громадської організації «Клуб «Шанс», в рамках конкурсу проектів, розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надавалася фінансова підтримка у 2018 році за рахунок коштівобласного бюджету організував та провів справжнє свято сім`ї. Феєричне відкриття вже п’ятого на Сумщині навчання для прийомних батьків та батьків-вихователів в форматі «літньої школи».

На відкритті були присутні прийомні батьки та батьки-вихователі з усієї області, запрошені спеціалісти (які вже не перший рік долучаються до проведення «літньої школи») та представники суб’єктів соціальної роботи, які працюють з ПС та ДБСТ.

Свято супроводжувалось масою несподіванок і подарунків. Вражень море – а головне, що відкриття пройшло в приємній та теплій (незважаючи на прохолодній вітер) атмосфері.

Багато фото на пам'ять, а попереду плідне навчання під час якого батьки матимуть змогу удосконалити свої уміння: ефективно спілкуватись з дитиною, аналізувати причини поведінки дитини, власні емоції, почуття, поведінкові прояви тощо, використовувати різноманітні форми та методи організації та проведення змістовного сімейного дозвілля, запобігати девіантній поведінці дитини та особистому «вигоранню».

Окрема подяка керівництву кафе Колібрі за затишну літню площадку та смачні страви! та Ирина Проценко за море позитиву та гарний настрій всіх запрошених!!!

Вчорасвяткуваливідкриття, а сьогоднівжепліднопрацюємо!

Під час тренінгових занять з батьками розглядалипитанняматеріальногозабезпечення ПС та ДБСТ (Соболева В.В.) та захисту прав дітей-сиріт та дітейпозбавленихбатьківськогопіклування (Рибалко О.К.). Такожзаймались з психологом (Клочко С.Є.). В цей час дітиприймалиактивну участь у естафетах (представники Палацу дітей та юнацтва) та займались з соціальним педагогом (Кондратенко Г.С.).

Час летить непомітно! Вже День 4 нашої літньої школи:)

А вчора плідно позаймались з психологом Виктория Ратеева (ViktoriaRateeva), педіатром Оксана Сташко (OxanaStashko) та дитячим психіатром (Рябоконь Н.О.). В той час як малеча приймала участь у цікавому тренінгу з представниками Клініки дружньої до молоді та пізнавала ази першої медичної допомоги на майстер класі від Товариства Червоного Хреста.

Четвертий день, а ми все так само старанно навчаємося! Сьогодні багато часу присвятили спільному тренінгу батьків з дітьми. Про питання фінансової грамотності дуже цікаво розповіла Костенко А.

Прийомних батьків та батьків-вихователів на у Сумах навчали в форматі «літньої школи»., фото-1 Прийомних батьків та батьків-вихователів на у Сумах навчали в форматі «літньої школи»., фото-2 Прийомних батьків та батьків-вихователів на у Сумах навчали в форматі «літньої школи»., фото-3 Прийомних батьків та батьків-вихователів на у Сумах навчали в форматі «літньої школи»., фото-4 Прийомних батьків та батьків-вихователів на у Сумах навчали в форматі «літньої школи»., фото-5 Прийомних батьків та батьків-вихователів на у Сумах навчали в форматі «літньої школи»., фото-6 Прийомних батьків та батьків-вихователів на у Сумах навчали в форматі «літньої школи»., фото-7 Прийомних батьків та батьків-вихователів на у Сумах навчали в форматі «літньої школи»., фото-8 Прийомних батьків та батьків-вихователів на у Сумах навчали в форматі «літньої школи»., фото-9 Прийомних батьків та батьків-вихователів на у Сумах навчали в форматі «літньої школи»., фото-10
літня школа
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі