У Сумах голосування за громадський бюджет перенесли через проекти минулого року

Голосування  за проекти громадського бюджету у Сумах перенесли через необхідність визначитись із передачею на баланс проектів минулого року.

Так, причину затримки пояснив голова Координаційної ради партисипативного бюджету Андрій Баранов.  Також він повідомив, що засідання Координаційної ради, де остаточно затвердять громадські проекти призначене орієнтовно на 13 грудня.

«Не всі виконавчі органи, які будуть реалізовувати ці проекти, готові зараз доповідати стосовно вартості і стосовно самої процедури календарного плану. Ми зараз вирішуємо питання щодо передачі на баланс, тобто фактичного отримання тих проектів, які реалізовані у 2018 році, і до поки ми не будемо розуміти Координаційної ради, що ті проекти, які реалізовані за рахунок коштів міського бюджету не зможуть адекватно утримуватись. То поки що ми не бачимо можливості починати проекти 2019 року» – говорить Андрій Баранов.

Цього року на громадський бюджет сумчани подали 90 проектів. З них 55 – локальних та 35 загальноміських проектів. На реалізацію ініціатив містян у міському бюджеті на наступний рік передбачено 10 млн. грн.

Із двома авторами проектів, які пройшли погодження, ми поспілкувались.

«У нас є проблема у місті Суми, у нас не дуже багато місць де можна займатися воркаутом. Воркаут – це комплексні вправи на брусах та на турніках, там є комплекс вправ для усіх груп м’язів. Даний проект хочеться зробити на 9-ці.Чому не цьому місці? Тому що там зараз знаходиться зелена зона, але зелена зона перетворена у смітник, який хочеться зачистити та зробити комплекс із унікальним покриттям, з унікальними тренажерами, щоб діти росли спортивними та здоровими, було освітлення» – говорить автор проекту «Воркаут 9» Олександр Король.

Автор проекту «Питні фонтанчики» Олександра Мартиненко каже:

«У нас дуже багато спортсменів у місті. Улітку дуже багато велосипедистів, багато дітей на візочках, яких мами вигулюють, яким ставало погано у таку спеку і визивали швидку. Цей фонтанчик розрахований: по-перше, можна попити води, по-друге, можна просто вмитися.Проект пройшов доопрацювання, ми нічого не доопрацьовували, з самого початку ми гарно розписали і фотографії, і пропозиції тих, хто буде їх робити. Усе, що можливо, ми зробили».

Після координаційної ради голосування триватиме 2 тижні, переможців оголосять до 28 грудня.  Містяни ж матимуть можливість голосувати як в електронному форматі, так і в паперовому.

Нагадаємобюджет міських ініціатив дозволяє мешканцям взяти участь у використанні бюджетних грошей для реалізації власних ініціатив. Проекти, які знайдуть найбільшу підтримку у містян, будуть реалізовані з бюджету міста протягом року.

UA:Sumy
бюджет проекты
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі