• Головна
  • За ініціативи Сумського науковця і за підтримки Посольства України у ФРН відбувся Економічний Форум у м. Берлін
фото
14:42, 26 листопада 2018 р.

За ініціативи Сумського науковця і за підтримки Посольства України у ФРН відбувся Економічний Форум у м. Берлін

фото

14 листопада 2018 року у м. Берлін за ініціативи доцента Сумського державного університету, к.е.н. Сисоєвої Лариси та за підтримки Посольства України у ФРН і Німецько-Українського Академічного Товариства (НУАТ) відбувся міжнародний Економічний Форум «Україна і ЄС: можливості і виклики». Вирішальним поштовхом для проведення заходу став перший Економічний форум проведений в серпні 2017 року, який у співпраці з Університетом Грайфсвальду (Німеччина) і за підтримки Фонду Альфреда Крупа був також організований науковцем Сумського державного університету, к.е.н. Ларисою Сисоєвою, яка на той час обіймала посаду наукового співробітника в дослідницькому інституті Альфреда Крупа (м. Граіфсвальд). Успішно проведений захід підтвердив великий інтерес з боку академічної громадськості, наукової молоді та студентів щодо актуальності теми.

Під час відкриття форуму з вітальними словами до спікерів і гостей, які прибули з різних Європейських країн, звернулися радники-посланники Посольства України у Німеччині Оксана Козловська і Олексій Антонюк, керуючий директор Німецько-Українського Академічного Товариства Оксана Зойменіхт, координатор проекту Лариса Сисоєва. Вони підкреслили особливість і важливість проведення заходу в академічному форматі для синергії наукових досліджень і обміну думками науковців країн ЄС щодо економічного розвитку України після підписання Угоди з Європейським Союзом.

Захід надав чудову можливість представити останні дослідження і показати стратегічні напрями економічного розвитку України з урахуванням європейських норм і стандартів. Промови науковців були присвячені теоретико-методологічному обґрунтуванню та практичним крокам продовження реформ в Україні на шляху до інтеграції з ЄС. Науковий діалог, розпочатий в рамках проведення форуму, планується продовжити в наступному 2019 році.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#економічний форум #сумду
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...