В Сумы поступил пока только 81 «пакет малыша»

Департамент социальной защиты населения получил «пакеты малыша», которые будут выдавать матерям, которые родили детей после 1 сентября.

Как сообщила заместитель директора департамента Светлана Маринченко, пока таких наборов поступило в Сумы в количестве 81 штука, а заявлений от родителей сейчас 163.

Пакеты будут типичные и вмещать детские салфетки, пеленки гигиенические, присыпку детскую, масло детское, крем детский, пустышку силиконовую, фитосборы для ванночек, подгузники, одеяло, одежду, термометр и информационные материалы, которые помогут родителям в вопросах лучшего ухода за ребенком.

Стоимость детского набора без учета расходов на закупку товаров, работ и услуг, связанных с комплектацией пакетов и доставкой их в родильные дома, будет составлять не более 5 тыс. гривен.

Выдача «пакета малыша» будет осуществляться при выписке новорожденного ребенка из роддома (не позднее чем через 30 дней со дня рождения ребенка), а комплектования пакета - в соответствии с перечнем товаров, определенного Министерством социальной политики Украины.

Если в день выписки «пакет малыша» будет отсутствовать, местное структурное подразделение по вопросам социальной защиты населения на основании заявления получателя будет обращаться в областное структурное подразделение по вопросам социальной защиты населения для обеспечения получателя такой помощью.

«Пакет малыша» не будет предоставляться в случае: отказа от новорожденного ребенка в роддоме (отделении) всех форм собственности; отбывания матерью наказания в местах лишения свободы и дальнейшего пребывания новорожденного ребенка в доме ребенка при учреждении исполнения наказаний; смерти новорожденного ребенка в роддоме.

От «пакета малыша» можно будет отказаться на основании личного письменного заявления.

Получение помощи не будет тянуть за собой изменения размера помощи при рождении ребенка.

Стоимость полученной помощи «пакет малыша» не будет учитываться при исчислении совокупного дохода семьи для всех видов социальной помощи, предоставляемых в соответствии с законодательством.

пакет малыша роддом
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует
адреси
Завтра, 20 червня, деякі вулиці м. Суми залишаться без світла. Планове відключення світла, за інформацією «Сумиобленерго», пов'язане з виконанням ремонтних робіт на повітряній лінії електропередачі.
фото
18 червня групою піротехнічних робіт було проведено роботи зі знешкодження 32 – х 50 – мм мінометних мін, 2 – х 76 – мм та 1 – го 45 мм артилерійських снарядів, які були знайдені раніше в с. Перекопівка Роменського району, на відстані 750 м від житлових будинків. Вибухонебезпечні предмети були вивезені в спеціально відведене місце та знищені шляхом підриву. Цього ж дня о 11:16 на лінію екстреного виклику 101 надійшло повідомлення про виявлення вибухонебезп...
Происшествия
Сьогодні в ночі помер перший Начальник штабу 15 батальйону майор Гречушний Юрій Леонідович. Поховання 20.06, повідомляється на сторінці батальйону у Фейсбуці.
Общество
Сумчанин Олександр Король в рамках «Громадського проекту» планує збудувати спортивний комплекс «Воркаут 9», призначений для фізичних вправ на відкритому повітрі. На спортивному комплексі  зі спеціалізованим гумовим покриттям можна буде проводити тренування та змагання з різних видів спорту. Даний проект спрямовано на мешканців вулиць Заливна, Івана Сірка та проспекту М.Лушпи різних вікових категорій. Але також слід зауважити, оскільки спортивний комплекс «...
Общество
Відділ охорони здоров’я радить сумчанам дотримуватись простих правил, які допоможуть врятуватись від спеки. Найперше треба якомога менше перебувати на сонці, особливо в період з 11:00 до 16:00; шукати прохолоду й тінь, щоб тіло мало можливість відновитися; за можливості залишатись у приміщенні, бажано з кондиціонером; якщо вдома немає кондиціонеру – зайти до кондиційованих громадських приміщень, бо навіть кілька годин, проведені в охолодженому приміщенні,...
відео
Співробітники Служби безпеки України під час виконання завдань із забезпечення інформаційної безпеки держави виявили та припинили діяльність розгалуженої мережі антиукраїнських інтернет-агітаторів, яка діяла у кількох областях нашої держави. Оперативники спецслужби встановили, що мережа мала осередки у Києві, Одесі, Чернігові, Харкові, Миколаєві, Житомирі та Сумах, керування нею здійснювалося з території Російської Федерації. Агітатори, використовуючи соці...
відео
Співробітники Служби безпеки України під час виконання завдань із забезпечення інформаційної безпеки держави виявили та припинили діяльність розгалуженої мережі антиукраїнських інтернет-агітаторів, яка діяла у кількох областях нашої держави. Оперативники спецслужби встановили, що мережа мала осередки у Києві, Одесі, Чернігові, Харкові, Миколаєві, Житомирі та Сумах, керування нею здійснювалося з території Російської Федерації. Агітатори, використовуючи соці...
Общество
Депутати міської ради присвоїли назви (найменування) мостам, пішохідним мостам та шляхопроводам. Відповідне рішення ухвалили під час LVIII сесії, спираючись на результати проведеного громадського обговорення, подання міського голови про присвоєння назв (найменувань) мостам, пішохідним мостам та шляхопроводам у місті. Зокрема, їх отримали мости Баранівський, Білопільський, Воскресенський, Пантелеймонівський, Прокоф’євський, Троїцький, Тягловий, Шевченківськ...
Общество
Через аномальну спеку у Сумах видача молочних сумішей буде проводитися лише на «молочній кухні» за адресою вул. Супруна,10. Молочні суміші, які є швидкопсувними продуктами, зберігатимуться у холодильниках за вказаною адресою та будуть видаватися  лише тут до тих пір, поки не спаде спека. Видача молочних сумішей здійснюється з 11:00 до 13:00.