• Головна
  • «Укрнафта» збільшила середньодобовий видобуток газу
11:46, 29 серпня 2018 р.
Надійне джерело

«Укрнафта» збільшила середньодобовий видобуток газу

 «Укрнафта» збільшила середньодобовий видобуток газу

ПАТ «Укрнафта» збільшила середньодобовий видобуток газу на початку другого півріччя. З початку року та в липні 2018 цей показник склав 2,9 млн м3, а вже в серпні (з 1 по 26 включно) – 3,1 млн м3. Цього результату вдалось досягти в умовах обмежених інвестицій та в рамках лише існуючого фонду свердловин.

Збільшення показників добового видобутку дає підстави прогнозувати обсяг річного видобутку на рівні 1,054 млрд м3, що на 8% вище планового показника. За умов обмежених інвестицій через прострочений податковий борг, виснаження родовищ, застарілої техніки (а інколи її безпосередньої нестачі) зростання видобутку досягається завдяки роботі з діючими перспективними свердловинами. На початку року компанія виділила 100 найперспективніші об’єкти на 33 родовищах для проведення операцій з інтенсифікації видобутку. Тут проводяться роботи з переводу на інші горизонти, ліквідації аварій, оновлення обладнання тощо. Зокрема в серпні зростання добового видобутку досягнуто завдяки запуску в роботу та оптимізації робочого режиму трьох свердловин. Наразі в роботі знаходиться ще чотири перспективні газові свердловини.

Усі види робіт «Укрнафта» проводить силами власних фахівців та з використанням обладнання цехів капітального та підземного ремонту свердловин нафтогазовидобувних управлінь (НГВУ) компанії та силами підрозділу «Укрнафта Буріння».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...