• Головна
  • У Сумах Фонд соціального страхування провів круглий стіл з представників адміністрацій та служб охорони праці та профспілок підприємств
10:00, 29 серпня 2018 р.

У Сумах Фонд соціального страхування провів круглий стіл з представників адміністрацій та служб охорони праці та профспілок підприємств

28 серпня 2018 року в приміщенні Сумського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області відбулася нарада у вигляді «круглого столу» за участю представників адміністрацій та служб охорони праці, профспілок підприємств з відносно високим і стабільним рівнем травматизму та профзахворюваності ПАТ «Сумський завод «Насосенергомаш», ПАТ «Сумихімпром», ПАТ «Сумиобленерго», Сумська дирекція ПАТ «Укрпошта», ДП «Завод ОБ і ВТ», КЗ СОР «Сумський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф», управління з питань праці Сумської міської ради, управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області, обласних профспілкових організацій відповідних галузей виробництва, профпатологів та завідувачів відділень профілактичних медичних оглядів м. Суми.

У ході наради були обговорені питання щодо посилення проведення профілактичних заходів про покращення умов праці та пропаганди безпечних і нешкідливих умов праці на підприємствах з відносно високим і стабільним рівнем травматизму та профзахворюваності.

Ємець Наталія Анатоліївна, начальник Сумського міського відділення Фонду, проінформувала, що станом на 01.07.2018 року Сумське міське відділення Фонду забезпечує соціальний захист біля 3 тис. потерпілих на виробництві та осіб з інвалідністю трудового каліцтва. З них 17 осіб з інвалідністю І групи, 275 - ІІ групи, 1150 - ІІІ групи. Від загальної чисельності потерпілих, які знаходяться на обліку у відділенні Фонду, чисельність осіб з інвалідністю становить 53,2%.

Саме Фонд у цей нелегкий час надає допомогу потерпілим та їх родинам.

Так, тільки за І півріччя поточного року:

ПАТ «Сумське НВО» - 1483 потерпілим виплачено страхових виплат та надано медико-соціальних послуг на 31,3 млн.грн. Крім того, майже 5 тис. працюючим застрахованим особам надано матеріальне забезпечення на 3,2 млн.грн.

ПАТ «Сумихімпром» - 69 потерпілим – 1,25 млн. грн.; 4 тисячам застр.особам - 2,6 млн.грн.

АТ СЗ “Насосенергомаш” – 226 потерпілим – 5,35 млн.грн.; 2570 застр.особам - 2,3 млн.грн.

ПАТ «Сумиобленерго» - 7 потерпілим – 97 тис.грн.; 3326 застр.особам – 2 млн.грн.

ДП «Завод ОБ та ВТ» - 59 потерпілим – 1,4 млн.грн.; 694 застр.особам - 402 тис.грн.

Сумська дирекція ПАТ «Укрпошта» 4 потерпілим – 10,2 тис.грн.; 2400 застр.особам - 604 тис.грн.

Сумський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф – 3 потерпілим – 48,4 тис.грн. 1277 застр.особам – 622 тис.грн.

Єрмоленко Владислав Володимирович, начальник відділу з профілактики страхових випадків-головний страховий експерт з охорони праці управління ВД ФСС України у Сумській області, підкреслив про необхідність підвищення ефективності превентивних заходів щодо безпечних і нешкідливих умов праці.

Азарова Олена Петрівна, обласний спеціаліст з професійної патології КЗ «Сумська обласна клінічна лікарня» наголосила на своєчасному та якісному проведенні медичними закладами періодичних медичних оглядів певних категорій працівників.

Усі запрошені також виступили з проблемних питань, які обговорювались на засіданні.

По закінченню наради було доручено службам з охорони праці:

1. Посилити контроль за станом охорони праці (якісне проведення інструктажів та навчання з охорони праці, забезпеченість та використання спецодягу, спецвзуття та засобів індивідуального захисту, виконання робіт відповідно до вимог нормативних актів з охорони праці, проходження медоглядів та виконання рекомендацій заключних актів, здійснення контролю безпосередніми керівниками та ін.), шляхом проведення перевірок інженерами з охорони праці, представниками профспілок та спільних перевірок служби охорони праці, профспілок та Фонду.

2. Посилити пропаганду безпечного виконання робіт, шляхом проведення роз’яснювальної роботи, друку статей з питань охорони праці в газетах, що друкуються на підприємствах; розроблення, друк та розповсюдження пам’яток з безпеки праці; забезпечення наглядною агітацією (таблички, плакати, банери та ін.)

Провести на підприємствах робочі наради з питань охорони праці з персоналом структурних (виробничих) підрозділів, де стались нещасні випадки та професійні захворювання або є випадки порушення вимог з охорони праці з залученням представників Фонду соціального страхування, з метою надання профілактичної необхідної допомоги у розробленні дієвих заходів щодо покращення умов праці та усунення існуючих небезпек і ризиків виникнення страхових випадків з подальшим контролем та внесенням (за потреби) коригуючих дій при їх виконанні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#круглийстіл #охоронапраці #профспілки #фондсоціальногострахування
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...