У Сумах Фонд соціального страхування провів круглий стіл з представників адміністрацій та служб охорони праці та профспілок підприємств

28 серпня 2018 року в приміщенні Сумського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області відбулася нарада у вигляді «круглого столу» за участю представників адміністрацій та служб охорони праці, профспілок підприємств з відносно високим і стабільним рівнем травматизму та профзахворюваності ПАТ «Сумський завод «Насосенергомаш», ПАТ «Сумихімпром», ПАТ «Сумиобленерго», Сумська дирекція ПАТ «Укрпошта», ДП «Завод ОБ і ВТ», КЗ СОР «Сумський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф», управління з питань праці Сумської міської ради, управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області, обласних профспілкових організацій відповідних галузей виробництва, профпатологів та завідувачів відділень профілактичних медичних оглядів м. Суми.

У ході наради були обговорені питання щодо посилення проведення профілактичних заходів про покращення умов праці та пропаганди безпечних і нешкідливих умов праці на підприємствах з відносно високим і стабільним рівнем травматизму та профзахворюваності.

Ємець Наталія Анатоліївна, начальник Сумського міського відділення Фонду, проінформувала, що станом на 01.07.2018 року Сумське міське відділення Фонду забезпечує соціальний захист біля 3 тис. потерпілих на виробництві та осіб з інвалідністю трудового каліцтва. З них 17 осіб з інвалідністю І групи, 275 - ІІ групи, 1150 - ІІІ групи. Від загальної чисельності потерпілих, які знаходяться на обліку у відділенні Фонду, чисельність осіб з інвалідністю становить 53,2%.

Саме Фонд у цей нелегкий час надає допомогу потерпілим та їх родинам.

Так, тільки за І півріччя поточного року:

ПАТ «Сумське НВО» - 1483 потерпілим виплачено страхових виплат та надано медико-соціальних послуг на 31,3 млн.грн. Крім того, майже 5 тис. працюючим застрахованим особам надано матеріальне забезпечення на 3,2 млн.грн.

ПАТ «Сумихімпром» - 69 потерпілим – 1,25 млн. грн.; 4 тисячам застр.особам - 2,6 млн.грн.

АТ СЗ “Насосенергомаш” – 226 потерпілим – 5,35 млн.грн.; 2570 застр.особам - 2,3 млн.грн.

ПАТ «Сумиобленерго» - 7 потерпілим – 97 тис.грн.; 3326 застр.особам – 2 млн.грн.

ДП «Завод ОБ та ВТ» - 59 потерпілим – 1,4 млн.грн.; 694 застр.особам - 402 тис.грн.

Сумська дирекція ПАТ «Укрпошта» 4 потерпілим – 10,2 тис.грн.; 2400 застр.особам - 604 тис.грн.

Сумський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф – 3 потерпілим – 48,4 тис.грн. 1277 застр.особам – 622 тис.грн.

Єрмоленко Владислав Володимирович, начальник відділу з профілактики страхових випадків-головний страховий експерт з охорони праці управління ВД ФСС України у Сумській області, підкреслив про необхідність підвищення ефективності превентивних заходів щодо безпечних і нешкідливих умов праці.

Азарова Олена Петрівна, обласний спеціаліст з професійної патології КЗ «Сумська обласна клінічна лікарня» наголосила на своєчасному та якісному проведенні медичними закладами періодичних медичних оглядів певних категорій працівників.

Усі запрошені також виступили з проблемних питань, які обговорювались на засіданні.

По закінченню наради було доручено службам з охорони праці:

1. Посилити контроль за станом охорони праці (якісне проведення інструктажів та навчання з охорони праці, забезпеченість та використання спецодягу, спецвзуття та засобів індивідуального захисту, виконання робіт відповідно до вимог нормативних актів з охорони праці, проходження медоглядів та виконання рекомендацій заключних актів, здійснення контролю безпосередніми керівниками та ін.), шляхом проведення перевірок інженерами з охорони праці, представниками профспілок та спільних перевірок служби охорони праці, профспілок та Фонду.

2. Посилити пропаганду безпечного виконання робіт, шляхом проведення роз’яснювальної роботи, друку статей з питань охорони праці в газетах, що друкуються на підприємствах; розроблення, друк та розповсюдження пам’яток з безпеки праці; забезпечення наглядною агітацією (таблички, плакати, банери та ін.)

Провести на підприємствах робочі наради з питань охорони праці з персоналом структурних (виробничих) підрозділів, де стались нещасні випадки та професійні захворювання або є випадки порушення вимог з охорони праці з залученням представників Фонду соціального страхування, з метою надання профілактичної необхідної допомоги у розробленні дієвих заходів щодо покращення умов праці та усунення існуючих небезпек і ризиків виникнення страхових випадків з подальшим контролем та внесенням (за потреби) коригуючих дій при їх виконанні.

круглийстіл охоронапраці профспілки фондсоціальногострахування
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
146 просмотров в декабре
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует
Общество
Всего с начала приписной компании в коммунальных медицинских учреждениях Сум заключено 175675 деклараций о выборе врача, который оказывает первичную медицинскую помощь (Центр первичной медико-санитарной помощи № 1 - 92597, Центр первичной медико-санитарной помощи № 2 - 83 078), что составляет 65, 9% приписного населения города.
Общество
Отдел по вопросам чрезвычайных ситуаций и гражданской защиты населения со ссылкой на областной центр по гидрометеорологии сообщает, что ночью и утром во вторник, 11 декабря, в Сумах и области будет туман, а на дорогах гололедица. Ночью синоптики прогнозируют, что будет облачно, небольшие осадки, слабый гололед, туман с видимостью 200-500 м; днем - без существенных осадков, на дорогах гололедица. Ветер переменных направлений 3-8 м / с. Температура воздуха п...
адреса
Завтра, 11 декабря, некоторые улицы г. Сумы останутся без света. Плановое отключение света, по информации ПАО «Сумыоблэнерго», связано с выполнением ремонтных работ на воздушной линии электропередачи. 11.12.2018  08:00:00 11.12.2018  13:00:00 СУМИ: вулиця ГОРЬКОГО 34,36,38,к.А,38,40,48,50;СУМИ: вулиця ЛЕВАНЕВСЬКОГО 2;СУМИ: провулок СУДЖАНСЬКИЙ 1,8;СУМИ: вулиця СУПРУНА 2,3,4,6,8 Виконання ремонтних робіт на обладнанні підстанції (ПС, РП, ТП, КТП) 11.12.2018...
Общество
В Сумах пройдет фестиваль нового формата «PUPPY KITTY WINTER FEST», целью которого станет поиск дома для котят и щенков, находящихся на передержке в Сумском обществе защиты животных. Фестиваль пройдет 16 декабря в палаце Сумского НВО (бывш.Фрунзе), 1 этаж , пл.Горького,5. Начало в 11:00. Гостей ждут: - щеночки и котики, которые ищут дом - развлекательная новогодняя программа - благотворительный розыгрыш призов - мини-ярмарка в пользу животных Центра Переде...
Криминал
В Кролевецкий отдел полиции обратился 65-летний житель с. Покровское и сообщил, что в собственном доме убил местных супругов. Следственно-оперативная группа полиции, прибывшая по указанному адресу, обнаружила трупы 46-летнего мужчины и его 54-летней сожительницы. По заключению экспертов они погибли в результате полученных ножевых ранений в область грудной клетки. «Сам хозяин дома пояснил, что погибшие были у него гостях. Вместе распивали спиртные напитки,...
Общество
«Сумыоблэнерго» сообщает о том, что с 1 января следующего года изменится период передачи показаний счетчика электроэнергии. Передавать данные необходимо будет с 1 по 5 число включительно. Как отмечают в «Сумыоблэнерго», это происходит по требованию Правил розничного рынка, утвержденных Национальной комиссией, осуществляющей государственное регулирование в сферах энергетики и коммунальных услуг.
Происшествия
В результате пожаров погиб один человек, еще двое - травмированы. Огнем уничтожено и повреждено 20 зданий, 2 единицы автотракторной техники. Пожарно-спасательными подразделениями Управления Государственной службы Украины по чрезвычайным ситуациям в области совершено более 60 выездов для проведения мероприятий по предупреждению чрезвычайных происшествий и ликвидации их последствий, тушению пожаров и проведению других спасательных мероприятий. На пожарах спа...
Криминал
Инцидент произошел ночью 7 декабря на ул. СКД. По данным управления патрульной полиции в Сумской области, на линию 102 поступало сразу два вызова по этой драке. Первый в 2 часа ночи, но, когда патрульные прибыли на место происшествия, там уже ничего не происходило. Через полчаса сумчане снова вызвали полицию. Как сообщили сегодня в ГУ Нацполиции в Сумской области, всего в драке участвовали более 10 человек, 4 из них доставили в горотдел полиции на Первомай...
Происшествия
Дорожно-транспортное происшествие произошло вчера в Кролевецком районе. Там, около 20 часов вечера, неподалеку с.Мутин, водитель автомобиля совершил наезд на мужчину и оставил место происшествия. Мужчина погиб, сообщает Отдел коммуникации полиции в Сумской области. На вид ему 50-60 лет. Сейчас полицейские принимают меры по установлению марки автомобиля и лиц водителя и погибшего. В связи с чем, обращаются ко всем гражданам, которые могли стать свидетелями...