У Сумах Фонд соціального страхування провів круглий стіл з представників адміністрацій та служб охорони праці та профспілок підприємств

28 серпня 2018 року в приміщенні Сумського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області відбулася нарада у вигляді «круглого столу» за участю представників адміністрацій та служб охорони праці, профспілок підприємств з відносно високим і стабільним рівнем травматизму та профзахворюваності ПАТ «Сумський завод «Насосенергомаш», ПАТ «Сумихімпром», ПАТ «Сумиобленерго», Сумська дирекція ПАТ «Укрпошта», ДП «Завод ОБ і ВТ», КЗ СОР «Сумський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф», управління з питань праці Сумської міської ради, управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області, обласних профспілкових організацій відповідних галузей виробництва, профпатологів та завідувачів відділень профілактичних медичних оглядів м. Суми.

У ході наради були обговорені питання щодо посилення проведення профілактичних заходів про покращення умов праці та пропаганди безпечних і нешкідливих умов праці на підприємствах з відносно високим і стабільним рівнем травматизму та профзахворюваності.

Ємець Наталія Анатоліївна, начальник Сумського міського відділення Фонду, проінформувала, що станом на 01.07.2018 року Сумське міське відділення Фонду забезпечує соціальний захист біля 3 тис. потерпілих на виробництві та осіб з інвалідністю трудового каліцтва. З них 17 осіб з інвалідністю І групи, 275 - ІІ групи, 1150 - ІІІ групи. Від загальної чисельності потерпілих, які знаходяться на обліку у відділенні Фонду, чисельність осіб з інвалідністю становить 53,2%.

Саме Фонд у цей нелегкий час надає допомогу потерпілим та їх родинам.

Так, тільки за І півріччя поточного року:

ПАТ «Сумське НВО» - 1483 потерпілим виплачено страхових виплат та надано медико-соціальних послуг на 31,3 млн.грн. Крім того, майже 5 тис. працюючим застрахованим особам надано матеріальне забезпечення на 3,2 млн.грн.

ПАТ «Сумихімпром» - 69 потерпілим – 1,25 млн. грн.; 4 тисячам застр.особам - 2,6 млн.грн.

АТ СЗ “Насосенергомаш” – 226 потерпілим – 5,35 млн.грн.; 2570 застр.особам - 2,3 млн.грн.

ПАТ «Сумиобленерго» - 7 потерпілим – 97 тис.грн.; 3326 застр.особам – 2 млн.грн.

ДП «Завод ОБ та ВТ» - 59 потерпілим – 1,4 млн.грн.; 694 застр.особам - 402 тис.грн.

Сумська дирекція ПАТ «Укрпошта» 4 потерпілим – 10,2 тис.грн.; 2400 застр.особам - 604 тис.грн.

Сумський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф – 3 потерпілим – 48,4 тис.грн. 1277 застр.особам – 622 тис.грн.

Єрмоленко Владислав Володимирович, начальник відділу з профілактики страхових випадків-головний страховий експерт з охорони праці управління ВД ФСС України у Сумській області, підкреслив про необхідність підвищення ефективності превентивних заходів щодо безпечних і нешкідливих умов праці.

Азарова Олена Петрівна, обласний спеціаліст з професійної патології КЗ «Сумська обласна клінічна лікарня» наголосила на своєчасному та якісному проведенні медичними закладами періодичних медичних оглядів певних категорій працівників.

Усі запрошені також виступили з проблемних питань, які обговорювались на засіданні.

По закінченню наради було доручено службам з охорони праці:

1. Посилити контроль за станом охорони праці (якісне проведення інструктажів та навчання з охорони праці, забезпеченість та використання спецодягу, спецвзуття та засобів індивідуального захисту, виконання робіт відповідно до вимог нормативних актів з охорони праці, проходження медоглядів та виконання рекомендацій заключних актів, здійснення контролю безпосередніми керівниками та ін.), шляхом проведення перевірок інженерами з охорони праці, представниками профспілок та спільних перевірок служби охорони праці, профспілок та Фонду.

2. Посилити пропаганду безпечного виконання робіт, шляхом проведення роз’яснювальної роботи, друку статей з питань охорони праці в газетах, що друкуються на підприємствах; розроблення, друк та розповсюдження пам’яток з безпеки праці; забезпечення наглядною агітацією (таблички, плакати, банери та ін.)

Провести на підприємствах робочі наради з питань охорони праці з персоналом структурних (виробничих) підрозділів, де стались нещасні випадки та професійні захворювання або є випадки порушення вимог з охорони праці з залученням представників Фонду соціального страхування, з метою надання профілактичної необхідної допомоги у розробленні дієвих заходів щодо покращення умов праці та усунення існуючих небезпек і ризиків виникнення страхових випадків з подальшим контролем та внесенням (за потреби) коригуючих дій при їх виконанні.

круглийстіл охоронапраці профспілки фондсоціальногострахування
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
149 просмотров в феврале
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует
Происшествия
Несмотря на многочисленные предостережения спасателей о необходимости соблюдения правил пожарной безопасности, в пожарах продолжают гибнуть люди. Последняя трагедия произошла 15 февраля. В 17:23 в Службу спасения «101» поступило сообщение о пожаре дома в пгт Низы Сумского района. Обнаружила возгорание соседка. На тушение направили местный 28-й государственный пожарно-спасательный пост и отделение 2-й государственной пожарно-спасательной части из Сум. По пр...
Общество
За последнюю неделю в г. Сумы родилось 53 ребенка: мальчиков - 27, девочек - 26. Об этом сообщили в горотделе здравоохранения. По словам, и.о. начальника отдела Елены Чумаченко, за предыдущую неделю в Сумах появились на свет 33 малыша.
Происшествия
На пожарах погиб один человек, еще один - травмирован. Огнем уничтожено и повреждено 15 зданий, 2 единицы автотракторной техники. Пожарно-спасательными подразделениями Управления Государственной службы Украины по чрезвычайным ситуациям в области совершено 64 выезда для проведения мероприятий по предупреждению чрезвычайных происшествий и ликвидации их последствий, тушению пожаров и проведению других спасательных мероприятий. На пожарах спасены два человека,...
Власть
Распоряжением председателя облгосадминистрации Николая Клочко от 15 февраля на должность начальника областного управления молодежи и спорта Сумской ОГА назначен Евгений Походня. Первый заместитель председателя облгосадминистрации Вадим Акперов во время аппаратного совещания представил нового чиновника, пожелав ему успехов в вопросах развития спорта и молодежного движения на Сумщине. Справка: Евгений Походня, 1973 года рождения, имеет высшее образование: Ук...
Общество
В связи с проведением ремонтных работ на территории Тополянской насосной станции КП «Горводоканал» в ночь со вторника на среду приостановит работу этого водозабора. Тополянская насосная станция не будет работать 19 февраля с 22:00. С этого времени и до завершения работ без водоснабжения останутся жители Курского микрорайона, Веретеновки, с. Нижнее Песчаное, ул. Тополянская и прилегающих к ней.
обновлено
Сегодня, 18 февраля, утром в Сумах загорелась маршрутка. Произошло это на улице Металлургов, недалеко от фитнес-центра «FitCurves». Об этом сообщил очевидец происшествия Виталий Романенко. Информации о пострадавших пока нет, пишет стс. ОБНОВЛЕНИЕ: Как сообщил Sumy.Today представитель перевозчика (ЧП «Согор»), у маршрутки №20 был перегрев двигателя. Во время задымления никто не пострадал. Автомобиль уже починили, и она снова осуществляет перевозки пассажиро...
Общество
В связи с превышением порога заболеваемости учащихся, два учреждения общего среднего образования полностью или частично приостановили образовательный процесс. Закрыты на карантин гимназия № 1 (13-19 февраля), три класса школы № 29 (2-А, 2-В, 3-Б, 14-19 февраля). Школа № 12 сегодня возобновила образовательный процесс. По результатам мониторинга состояния заболеваемости ОРВИ учащихся школ города, по состоянию на 14 февраля ОРВИ болеет 2639 школьников, что со...
Общество
Петицию о необходимости запрета проведения дискотек на территории Голубых озерах создала Башкатова Анна Васильевна. «В летний период времени на выходных днях жители по улице Г.Крут не могут спать всю ночь! Очень громко звучит музыка, крики и тому подобное! Неоднократно обращались в полицию. Ничего никто не прекращает», - говорится в петиции, подписать которую можно по ссылке.
Общество
На аппаратном совещании в мэрии мэр заявил, что в этом году планируют закончить реконструкцию стадиона «Авангард». По словам мэра, на завтрашнем брифинге ответственный за реконструкцию стадиона начальник УКСа Виталий Шилов покажет все проекты и расскажет о реконструкции. Также градоначальник сообщил, что в бюджет заложено 8 миллионов гривен, но рассчитывают на поступление средств из государственного фонда. Напомним, что реконструкция была начата еще в 2017...