«Укрнафта» ліквідувала наслідки розгерметизації на колекторі на Сумщині

«Укрнафта» ліквідувала наслідки розгерметизації на колекторі на Сумщині, Титаренко Нина

Спеціалісти НГВУ «Охтирканафтогаз» ПАТ «Укрнафта» оперативно відреагували на аварійну ситуацію, що трапилась на минулому тижні на Бугруватівському родовищі. Менш ніж за два дні було відновлено герметичність викидної лінії нафтозбірного колектору «ГЗУ-3-КЗП Бугри», який знаходиться на території Кардашівської сільської ради (Сумська область, Охтирський район) і на якому 25 червня було зафіксовано розгерметизацію.

Ліквідуючи негативні наслідки аварійної ситуації, спеціалісти НГВУ „Охтирканафтогаз” власними силами, без залучення сторонніх організацій,

·

зачистили ділянку та місце із забрудненнями ручними способом та за допомогою спеціалізованих технічних засобів,

·

обробили територію проведення робіт біодеструктором нафтових забруднень у відповідності до «Рекомендацій по застосуванню» та згідно рекомендацій СОУ.

В повному об’ємі всі роботи по технічній рекультивації ділянки було завершено до 2 липня.

Наразі ведеться постійне спостереження за ділянкою, що зазнала негативного впливу, але візуальних ознак забруднення не спостерігається.

ПАТ «Укрнафта» – найбільша нафтовидобувна компанія України. Частка товариства у загальнодержавному видобутку нафти з газовим конденсатом у 2017 році становила 65,7%, частка у загальному видобутку газу – 5,3%. На балансі підприємства перебуває 43 бурові установки, 1936 нафтових і 168 газових свердловин. ПАТ «Укрнафта» володіє 537 АЗС майже в усіх регіонах України. 50%+1 акція товариства належить НАК «Нафтогаз України».

За додатковою інформацією звертайтеся, будь ласка, до прес-служби за тел. +38 044 239 14 93

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі