Сумська філія ПриватБанку пропонує спеціальну програму для аграріїв

З настанням довгоочікуваної весни аграрії Сумщини розпочали свої роботи на полях. Весняна посівна компанія потребує значних затрат праці, а разом з ними - й фінансових вливань. Аби не думати про вільні кошти, ПриватБанк пропонує спеціальну програму для аграріїв - лізинг сільгосптехніки .

“Для фермерів головне - своєчасно посіяти та зібрати урожай. Ми пропонуємо лізинг сільгосптехніки як невеликим фермерським господарствам, так і агрофірмам, - розповідає Антон Мартинов, керівник напрямку по активним операціям МСБ Сумської філії ПриватБанку. - Проведення сільськогосподарських робіт своєю технікою значно дешевше, ніж орендованою, крім того, після завершення робіт на своїх полях можна здати техніку в оренду іншим фермерам”.

Сьогодні ПриватБанк фінансує придбання сільськогосподарської техніки на суму до 300 млн грн. Розрахувати суму платежів можна самостійно на сайті банку . Агровиробникам надається можливість самостійно обирати, яку техніку купувати - нову чи вживану, вітчизняного виробника чи імпортного виробництва.

Головні переваги лізингу сільськогосподарської техніки від ПриватБанку:

  • строк лізингу до 5 років;
  • адаптований графік погашення з урахуванням сезонності бізнесу;
  • не потрібно виводити з обігу всі 100% вартості покупки. Є можливість оплатити техніку частинами за рахунок прибутку від її використання;
  • економія на податкових платежах за рахунок амортизації, податкового кредиту за ПДВ і збільшення витрат на суму відсотків і комісій;
  • своєчасне виконання постачальником сільгосптехніки зобов’язань та гарантія;
  • на предмет лізингу не можна накласти арешт або звернути стягнення;
  • для залучення фінансування не потрібна додаткова застава.

На сьогодні програмою лізинг сільгосптехніки скористувались більше 30 аграріїв Сумщини.

ПриватБанк кредит аграрії
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі