У Сумах рятувальники провели для дітей акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти.»

11 жовтня, на базі дитячого санаторію «Ровесник», в рамках проведення Тижнів знань безпеки життєдіяльності, працівники Територіального управління МНС України у Сумській області разом з представниками Сумського відділення Всеукраїнського громадського руху «Школа безпеки» організували повчальну акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти». Її учасниками стали понад 100 хлопчиків та дівчаток, віком від 9 до 17 років – переможці обласних та всеукраїнських шкільних олімпіад.

Так, як незабаром починається опалювальний сезон, рятувальники звернули велику увагу дітей на вимоги та правила безпеки, яких необхідно суворо дотримуватись при використанні обігрівачів, газового та електричного обладнання. Дітям розповіли що треба робити у випадку знаходження невідомих вибухонебезпечних предметів та роздали відповідні листівки. По завершенню бесіди, школярам показали повчальний фільм про наслідки необережного поводження з вогнем та різноманітні надзвичайні ситуації з якими щодня доводиться мати справу працівникам МНС.

Велике зацікавлення у дітвори викликали різноманітні прилади які до санаторію привезли організатори заходу. Пожежно-технічне озброєння, пневматичні ножиці, апарати для захисту органів дихання, тепловідбивні костюми, каски та багато іншого спорядження, яким щодня користуються бійці МНС при ліквідації небезпечних ситуацій. Сьогодні це все діти могли не лише побачити, а й потримали у руках та навіть намагалися застосувати.

Найбільше вражень і емоцій діти отримали беручи участь в умовній надзвичайній події, під час якої необхідно було врятувати товариша, якого затиснуло важкими конструкціями. Визволяючи потерпілого, школярам довилося застосовувати різноманітне пожежно-технічне обладнання. Зі слів учасників акції, в цей момент вони представляли себе справжніми бійцями МНС і відчули наскільки важливою є професія рятувальника.

Проведення акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти.» у даному санаторії стало вже традиційним. Оскільки впродовж року до неї долучаються діти зі всієї області, які приїздять сюди на оздоровлення та відпочинок. Такі заходи закладають у свідомість юнаків та дівчат життєві правила безпечної поведінки. А можливо, отримані ними сьогодні знання, завтра допоможуть школярам врятувати життя не в умовній, а реальній надзвичайній ситуації.

1 (2)
1 (2)

 2 (2)

 3 (3)

 4 (2)

 5 (2)

 6

 7

 8

 9

 10

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі