ДПІ у м. Сумах інформує

 За 9 місяців нинішнього року фахівцями Державної податкової інспекції у м. Сумах мобілізовано до Державного бюджету 667 млн. грн., а місцевий бюджет поповнився на 552 млн. грн. У порівнянні з відповідним періодом минулого року сума зібраних податків зросла майже на  129 млн. грн.,  тобто на 11,8 відсотків.

     У структурі надходжень найбільшу питому вагу мають податок на доходи фізичних осіб (34,5%), податок на прибуток (29,6%), ПДВ (20,7%) та земельний податок (6,5%).

 

               Сумська податкова чекає на боржників

 

        Плата за землю на 14,3 % наповнює місцевий бюджет. Проте, окремі сумчани не поспішають виконати свої податкові зобов’язання. Приміром, на початок жовтня 3600 громадян мають борги відносно розрахунків за землю. Через їх несумлінність бюджет недоотримав майже 153 тисячі гривень. На сьогоднішній день стосовно 90 громадян, які ухилилися від сплати податку за землю, готуються документи для передачі справ до суду.

         Податківці попереджають, що стягнення боргу в судовому порядку примусить платити значно більше, адже до заборгованості додадуться суми державного мита та судових витрат.

         Відомо, що дисципліна розрахунків з бюджетом визначається свідомістю громадян. Сумчани повинні розуміти, що сплачені податки – це, в деякій мірі, ціна, за якою купується прогрес суспільства.

        

     Податківці інформують: касові апарати для мікробізнесу не потрібні

 

Про це сказано в законопроекті «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо подальшого удосконалення адміністрування податків і зборів», який підготувала ДПС України та сьогодні розглядає Верховна Рада України.

Реєстратори розрахункових операцій у своїй роботі запропоновані використовувати виключно платниками, що працюють на 3-6 групі єдиного податку, враховуючи і тих, хто здійснює продаж товарів за допомогою мережі Інтернет. Мікробізнеса, що працює на 1-2 й групі, ці зміни не стосуються. Запровадження такої норми сприятиме детінізації діяльності, підвищенню відповідальності перед покупцями товарів, якості обслуговування, захисту прав споживачів.

                                                                            

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі