• Головна
  • Успішні жінки Сумщини розкрили секрети свого успіху
12:52, 6 квітня 2018 р.

Успішні жінки Сумщини розкрили секрети свого успіху

В XXI столітті в ногу з чоловіками в різних сферах життя йдуть успішні жінки, які досягають вершин завдяки наполегливої праці та вмінню працювати на результат.

В кожної з представниць «слабкої» статі за плечима є неабиякий досвід та секрети свого успіху. Саме тому голова ГО «Жіночі крила Сумщини» Марина Нагорна вперше запропонувала успішним жінкам Сумщини за філіжанкою запашної кави зібратись разом, щоб відверто розповісти, як вдалося досягти високих результатів, кожна у своїй галузі: місцеве самоврядування, освітня галузь, політика, медицина.

До розмови успішних сумчанок приєдналася й тренер, засновник Development Club «Простір особистісного розвитку», голова Асоціації тренерів, психологів, коучів Оксана Мусієнко, яка висловила своє бачення, як стати успішною.

За словами Оксани Мусієнко, успіх найчастіше розуміють як уміння в дусі гармонії і рівноваги пристосуватися до різноманітних і постійно мінливих умов життя. Щоб бути успішною – потрібно найголовніше – бажання проаналізувати, що вам вже вдалося на цьому етапі життя. Далі потрібно розпочати критично ставитися до інформації, яку ви отримуєте, обрати для себе чотири найважливіші вектори життя і керуватися ними: безпека, самоповага, соціальність і саморозвиток. Не менш важливо обрати для себе мотивуючу мету і довіряти собі, рухаючись до цієї мети. Тоді все неодмінно вийде, як треба.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ЖіночікрилаСумщини #історіяуспіху #жінки #успішніжінки
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...