• Головна
  • На разбитых глуховских дорогах появились клумбы с цветами: активисты напомнили Терещенко о ремонте дорог
фото+видео
16:22, 4 квітня 2018 р.

На разбитых глуховских дорогах появились клумбы с цветами: активисты напомнили Терещенко о ремонте дорог

фото+видео

В ямах на разбитых глуховских дорогах появились цветы – их высадили активисты для мэра Терещенко, чтобы напомнить о необходимости ремонтировать дороги в городе. Видео с цветами в ямах опубликовал местный активист Павел Панков.

По словам Панкова, новые клумбы в ямах высадили для мэра, который остался без премии.

«Пока мэр Мишель отдыхает в отпуске - неизвестно, где в этот раз, но в прошлый он пляжился в Майями – глуховчане вынуждены ездить по убитым дорогам.

Но мэр не спешит дороги ремонтировать. Ему важнее сегодня его премия, чтобы ездить в Майами и радовать жену. Мы считаем, что например для цветов жене мэру премия не нужна.Жену можно привезти из Киева сюда и радовать прекрасными клумбами, которые появились на дорогах», - написал Панков.

На видео видно, как активист высаживает цветы в ямах на одной из самых разбитых дорог Глухова.

«На сэкономленные премии в 800 тыс. грн мы предлагаем все таки потратить на Глухов и его жителей», - подытожил активист.

Как известно, в Глухове четвертый месяц мэр Терещенко не подписывает бюджет, который приняли депутаты. В этом бюджете не предусмотрены премии мэру и его заместителям в 800 тысяч гривен.

Ранее сообщалось, что ремонт дорог в Глухове – одна из самых актуальных проблем по мнению местных жителей.

На розбитих глухівських дорогах з'явилися клумби з квітами: активісти нагадали Терещенку про ремонт доріг. Відео

У ямах на розбитих глухівських дорогах з'явилися квіти - їх висадили активісти для мера Терещенко, щоб нагадати про необхідність ремонтувати дороги в місті. Відео з квітами в ямах опублікував місцевий активіст Павло Панков.

За словами Панкова, нові клумби в ямах висадили для мера, який залишився без премії.

«Поки мер Мішель відпочиває у відпустці - невідомо, де в цей раз, але в минулий він пляжив у Маямі - глухівчани змушені їздити вбитими дорогами.

Але мер не поспішає дороги ремонтувати. Йому важливіше сьогодні його премія, щоб їздити в Маямі і радувати дружину. Ми вважаємо, що наприклад для квітів дружині мера премія не потрібна. Дружину можна привезти з Києва сюди і радувати прекрасними клумбами, які з'явилися на дорогах», - написав Панков.

На відео видно, як активіст висаджує квіти в ямах на одній з найбільш розбитих доріг Глухова.

«На зекономлену премію в 800 тис. грн ми пропонуємо все-таки витратити на Глухів і його жителів», - підсумував активіст.

Як відомо, в Глухові четвертий місяць мер Терещенко не підписує бюджет, який прийняли депутати. У цьому бюджеті не передбачені премії меру і його заступникам в 800 тисяч гривень.

Раніше повідомлялося, що ремонт доріг в Глухові - одна з найактуальніших проблем на думку місцевих жителів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#дороги #терещенко
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...