Сумчан запрошують на благодійну акцію «Радійте життю!»

Сумчан запрошують на благодійну акцію «Радійте життю!», Виктория Остапчук

Акція відбудеться у приміщенні Сумського обласного театру для дітей та юнацтва (вул. Покровська, 6, м. Суми) 23 лютого. Чекаємо з 17-00!

У програмі –

-виставка-ярмарок творчих доробок сімей, презентація творчих дитячих центрів, анімаційні розваги, фотосесія, ЗМІ (17-00)

-благодійний концерт (18-00)

Мета благодійного заходу – адресна підтримка творчих сімейних проектів родин із дітьми, які мають онкологічний діагноз; придбання матеріалу для проведення творчих заходів протягом року; придбання медичних препаратів для дітей онко-гематологічного відділення Сумської обласної дитячої клінічної лікарні.

Громадська організація «Батьки онкохворих дітей» впевнена, що включення дітей з онкологічним діагнозом та їх батьків у вивчення видів діяльності у сфері креативних індустрій через творчі, освітні заходи (екскурсії, майстер-класи, зустрічі-інтерв’ю з цікавими особистостями тощо) дозволять подолати труднощі у професійній орієнтації, розширять коло соціальних контактів, для когось – допоможуть подолати педагогічну занедбаність, що виникла внаслідок довготривалої ізоляції за медичними обставинами та необхідності інтенсивного лікування.

Фінансовий та інформаційний звіт благодійного заходу буде оприлюднено на ресурсах інформаційних партнерів

У благодійній акції планується участь вихованців комунальної установи Сумської обласної ради «Сумський обласний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів»; вихованців комунального закладу Сумської обласної ради «Обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю»; фольклорного дитячого ансамблю «Розквіт» КЗ СРР Косівщинської ДШМ; школи східного танцю «Сахара»; танцювальних колективів «Живчик», «Артес», «Пігмаліон». Театр пісні «Свято» подарує пісенну феєрію. Запрошений гість програми – ARTBABICH-SHOW – артист оригінального жанру, художник, який в реальному часі, на очах глядача створить арт-об'єкт. Динамічне арт-шоу відбудеться і завдяки Українській Асоціації Візуальної Індустрії. Від організаторів заходу учасники отримають подарунки.

благодійнаакція
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі