• Головна
  • На Сумщині можна придбати житло у кредит за зниженою ставкою
Новини компаній
12:59, 23 листопада 2017 р.

На Сумщині можна придбати житло у кредит за зниженою ставкою

Новини компаній

ПриватБанк пропонує сумчанам і жителям області придбати власне житло за зниженою відсотковою ставкою.

Ще влітку у відділеннях ПриватБанку на Сумщині відновили програму з іпотечного кредитування. Кожен бажаючий, хто працевлаштований і має постійний дохід, може придбати квартиру як на первинному, так і вторинному ринку.

Існує багато дискусій і суперечок, що ж краще - мати своє житло, але нести витрати на його покупку і утримання, чи орендувати житло і міняти його зі зростанням доходів?

“У розвинених країнах, коли порівнюють вартість оренди або купівлі житла, використовують “правило 10”, - розповідає керівник напрямку “Споживче кредитування” Сумської філії ПриватБанку Володимир Рудяк. - Вважається, що сума оренди за десять років повинна бути еквівалентна вартості покупки житла. Відповідно, якщо сума оренди більше ціни покупки, то варто купувати житло, а не орендувати”.

Програма іпотечного кредитування ПриватБанку передбачає найвигідніші відсоткові ставки на ринку нерухомості та зручне й швидке оформлення документів. Кредити надаються на термін до 20 років із мінімальним початковим внеском - 25 %. Відсоткова ставка для житла на первинному ринку становить 17,9 %, а для вторинного ринку відсоток річних зменшено - 19,9 % замість 22,9 %. Бажаючі зможуть без додаткових комісій достроково погасити позику. При цьому клієнт лише виграє, оскільки відсотки будуть меншими, бо нараховуються на залишок суми кредиту.

“Мати власне житло - мрія кожного. Тому все більше клієнтів звертаються до нас за вирішенням житлового питання, - продовжує ділитися враженнями Володимир Рудяк. - Сьогодні купити власне житло з обмеженим бюджетом – реально. Навіть, якщо маєте на руках неповну суму вартості квартири, ми готові надати іпотечний кредит, розрахувати графік платежів за зниженою відсотковою ставкою”.           

Кредит може взяти будь-який резидент України, працевлаштований за наймом, або фізична особа-підприємець. Підтвердити доходи можна, надавши довідку про нарахування доходів за останні півроку. Підприємці повинні надати копію виписки з ЄДР і податкову декларацію платника єдиного податку фізичної особи-підприємця.  Для клієнтів, які мають регулярні надходження, достатньо підтвердження фінансового стану через банк, довідка про доходи не потрібна.           

За роз’ясненнями та консультаціями з приводу кредитування можна звернутися до керівника напрямку “Споживче кредитування” Сумської філії ПриватБанку Володимира Рудяка за телефоном (050) 285-15-33.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ПриватБанк #квартиры #кредит
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...