У Сумах просять побудувати роликове коло для секції шорт-треку

Сумчанин Верещагін Дмитро Борисович звернувся до місцевої влади с проханнями виділити місце та побудувати роликове коло для забезпечення сприятливих та гідних умов для тренування секції шорт-треку.

«З 2012 року у м. Суми функціонує секція шорт-треку в обласному комунальному закладі Сумської обласної ради «Сумська обласна дитячо-юнацька школа «Чемпіон» з льодових видів спорту. Робота секції починалася з нуля, за відсутності будь-якого інвентарю, форми, умов для проведення тренувань. За допомогою батьків було придбано ковзани, ролики, точільні станки, кожен рік ремонтувався спортивний майданчик - роллердром, який знаходиться на стадіоні «Авангард», що був збудований ще у 1986 році. На даний час на стадіоні проводяться будівельні роботи. Місце, де знаходиться роллердром буде зайняте легкоатлетичним манежем. Для роллердрому у місті Суми місця немає.

За відсутності постійного місця для тренувань вони проводяться на асфальтових покриттях поблизу торгівельних центрів «Мануфактура», «Євробазар» в місцях паркування автомобілів, що є як шкідливим, та і небезпечним для здоров’я дітей.

Такий стан тренувань є неприпустимим.

Шорт-трек є Олімпійським видом спорту. За час існування роликової доріжки у м.Суми було підготовлено три учасника Олімпійський ігор (Олег Костромітін, Світлана Константінова, Андрій Фомін), чемпіони та призери України, чемпіони області, учасник Зимових юнацьких Олімпійських ігор з шорт-треку в Туреччині (шосте місце). До секції шорт-треку прийшло багато дітей, які дуже бажають займатися цим олімпійським видом спорту. На даний час тренуваннями охоплено більше 200 юнаків та дівчат.

В інших містах наявні такі спеціалізовані спортивні арени з відповідним для ролерів асфальтовим покриттям. Наприклад, у м.Київ наявні: критий роллердром «Dream Town», на стадіоні «Єдність» тощо. На даний час у м.Шостка завершується реконструкція стадіону «Зірка», де будується роликове коло довжиною 400 метрів, на віражах яких передбачений контрухил 15 градусів.

Ми дуже просимо виділити місце та побудувати роликове коло для забезпечення сприятливих та гідних умов для тренування секції шорт-треку». – йдеться у петиції, підписати яку можна за посиланням.

роликовеколо шорт-трек
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі