“Допомагати просто!”: гематологічний аналізатор та річний комплект реактивів на рік - від ПриватБанку

Cумська філія ПриватБанку в рамках благодійного проекту ПриватБанку “Допомагати просто!” передали Сумській обласній дитячій клінічній лікарні сучасне та вкрай необхідне медичне обладнання. Дитяча лікарня стала однією з десяти дитячих медичних закладів України, які отримали сучасне обладнання для діагностики раку в рамках програми "Заради життя".Добро творити може кожен, але щоб повірити в силу добра, треба розпочати його творити самому.

Завдяки благодійним внескам небайдужих клієнтів та співробітників ПриватБанку з усієї України через банкомати, термінали та інтернет-банк Приват24 були зібрані кошти на гематологічний аналізатор та річний комплект реактивів до нього. Вартість обладнання становить 330 тисяч гривень. Добру справу вдалося реалізувати разом із всеукраїнським благодійним фондом ПриватБанку “Допомагати просто!”.

Гематологічний аналізатор – прилад, призначений для проведення досліджень крові в клініко-діагностичних лабораторіях. За допомогою аналізатора можна робити швидкі та точні аналізи крові. Нова модель значно полегшить роботу лаборантів Сумської обласної дитячої клінічної лікарні. На презентації нового апарату був присутній керівник управління охорони здоров’я Сумської обласної державної адміністрації Сергій Бутенко. Він не лише оглянув прилад, а й випробував його дію на собі.

“Хочу зазначити, що цього року Сумська обласна клінічна лікарня зробила крок вперед у плані свого розвитку. Зокрема, хочу подякувати благодійним організаціям, керівництву ПриватБанку за те, що вони не стоять осторонь проблем охорони здоров’я дитячого населення, - говорить керівник управління охорони здоров’я Сумської обласної державної адміністрації Сергій Бутенко. - Безумовно, придбання цього гематологічного аналізатора - це потрібна і дуже актуальна подія сьогодні. Завдяки цьому дійсно розширюється спектр лабораторних аналізів, які до цього навіть не робилися у цій лікарні. Буде велика підтримка онко-гематологічному відділенню, яке є єдиним спеціалізованим у області. Ті показники, які визначаються цим аналізатором, вони вкрай важливі для більш якісної діагностики”.

Допомагати потрібно завжди! На цьому добрі справи клієнтів банку не завершуються. Завдяки Фонду "Допомагати просто!" лікарні Сумщини чекають нові придбання техніки для медичних закладів.

“Всеукраїнський благодійний фонд “Допомагати просто!” було засновано в 2011 році, і в результаті спільної роботи було зібрано близько 60 млн грн благодійної допомоги від небайдужих клієнтів, - зазначив директор Сумської філії ПриватБанку Ігор Чернявський. - Тільки за 4 місяці роботи фонду “Допомагати просто!” (з квітня до серпня поточного року) було надано допомогу на суму 20 млн грн”.

Перерахувати благодійні внески можна через будь-який банкомат ПриватБанку, термінал самообслуговування чи Інтернет-банк Приват24, сайт blago.pb.ua.

ПриватБанк допомога реактиви гематологічнийаналізатор
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
251 просмотр в ноябре
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует
фото
Происшествие произошло около полуночи. Во дворе многоэтажке загорелся автомобиль «Киа», который принадлежит одному из депутатов Шосткинского городского совета. На месте работала следственно-оперативная группа, а также был поднят по тревоге личный состав Шосткинского отдела полиции. Сообщение о возгорании автомобиля «Киа» во дворе многоэтажки поступило в полицию от пожарных. На место сразу была направлена ​​следственно-оперативная группа полиции, сообщает О...
фото
О страшном диагнозе своей сестры рассказала сумчанка Юлия Тюрина. «Моя родная единственная сестра Анна Лаухина, мама пятерых детей, один из немногих близких людей в моей жизни, попала в беду. Диагноз: лимфома Ходжкина. Рак... И цена лечения для семьи учителей, увы, неподъемная. К тому же Аня недавно вынуждена была уволиться с работы... Я верю, для того чтобы помочь другому, не обязательно быть богатым. Аня сама много раз это доказывала, всегда находя возмо...
фото+видео
Сегодня на главной площади Сум в рамках кампании «Автобус-призрак в поисках лучшего водителя Украины» состоялось торжественное награждение лучшего водителя из Сум. По версии организаторов социального проекта «Керуй» лучшим водителем в Сумах стал водитель автобуса КП «Электроавтотранс» Евгений Янковый. Напомним, что «Керуй» - это совместный проект Национальной полиции Украины и Консультативной миссии Европейского Союза. Сам же автобус-призрак символизирует...
Общество
Во время аппаратного совещания в мэрии обсудили вопрос установки подземных мусорных площадок в центре города. По словам директора Департамента инфраструктуры города Григорий Яременко, на установку подземных мусорных площадок необходимо закупить не только оборудование, но и технику для вывоза мусора с таких баков.  Мэр Сум сообщил, что на строительство подземных мусорных площадок из городского бюджета будет выделено 1 миллион гривен.
Общество
Огнем уничтожено и повреждено 22 здания, 10 единиц автотракторной техники. Пожарно-спасательными подразделениями Управления Государственной службы Украины по чрезвычайным ситуациям в области во время ликвидации пожаров спасено материальных ценностей на общую сумму 5 млн. 595 тыс. грн. Пиротехники Государственной службы по чрезвычайным ситуациям уничтожено 7 боеприпасов времен Второй мировой войны, обнаруженные на территории области.
фото
18 ноября в 11:30 на линию экстренного вызова 101 поступило сообщение о пожаре в жилом доме по ул. Кутузова в г. Сумы. О пожаре сообщил хозяин, который почувствовал резкий запах дыма в помещении. На место происшествия были направлены дежурные караулы 1 - й и 2 - й Государственных пожарно - спасательных частей. По прибытию было установлено, что огнем охвачено кровлю дома на площади 40 кв. м. существовала угроза дальнейшего распространения огня на рядом расп...
Общество
В городском клиническом роддоме Пресвятой Девы Марии за последнюю неделю появились на свет 42 ребенка: мальчиков - 19, девочек - 23. Отметим, что за предыдущую неделю в Сумах на 54 малыша стало больше.
Общество
Всего с начала приписной компании в коммунальных медицинских учреждениях Сум заключено 158830 деклараций о выборе врача, который которые оказывает первичную медицинскую помощь (Центр первичной медико-санитарной помощи № 1 - 84209, Центр первичной медико-санитарной помощи № 2 - 74621), что составляет 59, 6% приписного населения города.
Политика
Сумчани, які часто їздять до Києва чи Харкова, вже встигли оцінити якість нещодавно відремонтованих доріг за цими напрямками. Для жителів області, що займаються бізнесом, регулярно їздять у відрядження чи просто подорожують на автомобілі, якісні дороги значать багато. Це і економія часу та грошей, і комфорт, та й для розвитку бізнесу дороги значать багато. Розуміють це і в українському Уряді. У 2016 році Прем’єр-міністр запустив процес масштабного ремонту...