17:41
Вчора
25 липня, о 11:10 на пункт зв’язку самостійної державної пожежної частини міста Шостка надійшло повідомлення про те, що до хірургічного відділення Шосткинської районної лікарні поступив 18-річний хлопець. Діагноз постраждалого - термічні опіки полум’ям І-ІІ ступеня правої верхньої кінцівки, правого колінного суглоба, обличчя, лівої нижньої кінцівки.
Як з`ясувалося, потерпілий фарбував огорожу. Для цього розводив фарбу ацетоном і залишив ємкість з розчинником відкритою. Необережно кинутий сірник призвів до спалаху ацетону, вогонь перекинувся на тіло хлопця, внаслідок чого він отримав термічні опіки.
МНС закликає громадян! Обережно поводитися з легкозаймистими матеріалами та відповідально ставитись до власного життя і здоров'я.