• Головна
  • Сумчане с Тополи просят остановку «по требованию»
10:02, 5 липня 2017 р.

Сумчане с Тополи просят остановку «по требованию»

На сайте электронных петиций появилось обращение сумчанки Янченко Юлии Ивановны к местной власти с требованием установить остановку «по требованию» для жителей улиц верхней Тополи.

Текст петиции:

«Доброго дня. Не знаю до кого звернутись з болючим питанням транспортого сполучення Тополянського району зі світом... Справа в тому, що підняття цін на транспорт це важливе питання, однак відсутність комунального транспорту у нашому районі це справжня катастрофа!!!! Тут мешкає левова частина людей міста. Кожний живе з родиною: дітьми, старенькими батьками... Однак в нас нема ж поряд ні садочка, ні аптеки... Ну то інше питання. Нагальним питанням є питання в'їзду-виїзду з району. Коли відмінили зупинки "на вимогу" наша вулиця Будівельників, а поряд Ползунова, Патона, Скрябіна, Кулібіна, Горова, Космічна пров.Будівельників - залишились без зупинки... 1 зупинка "Демпург" наступна "Тополянський магазин" - а між ними пристойна відстань! Це мене обурює по-перше як маму 2 дітей (одній дитині 4 роки, а іншій - 5 місяців), а по-друге як споживача послуг. Якщо для когось можна прогулятись 10 хв. Від стаціонарної зупинки - то для мене з дітьми це важке випробування. Часто є грубі відмови водіїв на прохання зупинитись на нашій колишній зупинці "провулок". Але щоб зрозуміти мене треба послухати всіх тих хто їздить маршрутом 8. ЛЮДИ ОБУРЕНІ І НА МЕЖІ. Часто не всі мають змогу висловитись по даному питанню напряму до чиновників а через інтернетмережу чи звернувшись напряму до громадської приймальні. Ці люди страждають і сьогодні. Як погляну на стареньких бабусь аж сльози смутку навертаються.

У зв'язку з вищесказаним прошу від імені багатьох людей Тополянського району розглянути питання надання 1 автобусу комунальної власності міста для проїзду з Тополянської до Басів чи центру. Якби це був 1 автобус з чітким графіком - відбою б не було!!! І на слова подяки люди не поскупились і знали б що не покинуті владою у такому питанні. Також хотілось щоб наша зупинка «провулок» залишилась» бо для жителів "Верхньої Тополі" маршрут 8 скоро не буде мати сенсу. Взагалі якщо ми не будемо почуті – то люди можуть прийти до радикальних заходів. Я навіть чула про перекриття дороги… Я впевнена якщо треба будуть підписи чи інтерв’ю то кожен «тополянин» знайде, що сказати. А так якщо питання буде вирішено рейтинг довіри до влади буде піднятий. Тож всіх хто думає як і я чи згоден зі мною підтримуйте. Сподіваюсь, що у мене є однодумці».

Подписать электронную петицию можно по ссылке и, если она наберет минимум 250 голосов, то власти вынуждены будут дать официальный ответ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#остановкапотребованию #петиция
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...