• Головна
  • Активісти «Східного корпусу» м. Суми звернулись до керівництва Генеральної та обласної прокуратури
Реклама
14:40, 17 червня 2017 р.

Активісти «Східного корпусу» м. Суми звернулись до керівництва Генеральної та обласної прокуратури

Реклама

Активісти «Східного корпусу» м. Суми неодноразово звертались до керівництва Генеральної та обласної прокуратури щодо невідкладної перевірки «діяльності» та статків заступника прокурора Сумської області Сергія Маслюка, більш відомого у бізнесових колах як «Сережа-пятерочка». Такого прізвиська Маслюк удостоївся за збирання «пожертв» з підприємців за право спілкуватись з ним напряму щодо вирішення їх проблем, які часто сам підприємцям і створював. Іншим джерелом «Сережи» є «кришування» близько 40 незаконних гральних закладів, з якими активісти «Східного корпусу» м.Суми доволі вдало боряться – домігшись закриття кількох залів та конфіскації кількох десятків одиниць гральної техніки.

Окрім вищезгаданих фактів, підставою для багаторазових звернень активістів «Східного корпусу» м. Суми стало також те, що самі активісти зафіксували, як прокурор використовує свій робочий час не для виконання своїх посадових обов’язків, а по кілька годин в робочий час проводить ділові зустрічі в барі одного відомого спорт-клубу, де вирішує «шкурні питання». Навирішував вже і на маєточок площею близько 400 кв.м, який не особливо бажав вносити у свою декларацію про доходи, а це, до речі, вже грубе порушення законодавства про протидію корупції. До сьогодні цьому перевертню в погонах все доволі легко сходило з рук, очевидно, Маслюк має непоганий дах.

Але ніщо не вічне, а вода, як відомо, і камінь точить. Сьогодні лідер «Східного корпусу» м. Суми Денис Сокур отримав листа від Прокуратури Сумської області. У листі зазначено, що в ході службової перевірки прокурора Маслюка С. встановлено факт внесення неправдивих відомостей до декларації про майно та доходи посадової особи, а також порушення правил внутрішнього трудового розпорядку. На думку активістів «Східного корпусу» м. Суми ці факти є підставою для НЕГАЙНОГО ЗВІЛЬНЕННЯ Сергія Маслюка з займаної посади, а також більш прискіпливої перевірки його «подвигів» вже в рамках кримінального провадження, відкриття якого має стати наступним логічним кроком.

Оскільки прокуратура Сумської області чомусь і досі тримає у своїх лавах таку одіозну особу, як Сергій Маслюк, ми вчергове звертаємось до Генерального прокурора Луценко, Юрий Витальевич від громадськості області з вимогою надати пояснення злочинній бездіяльності своїх підлеглих на Сумщині, або вжити всі можливі заходи щодо якнайшвидшого притягнення до відповідальності вищезгаданого екземпляра.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Східнийкорпус #звернулись #прокуратура #Маслюк
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...