• Головна
  • Сумський осередок ПП «Об’єднання «САМОПОМІЧ» продовжує проект «ОБЛИЧЧЯ»
12:31, 7 червня 2017 р.

Сумський осередок ПП «Об’єднання «САМОПОМІЧ» продовжує проект «ОБЛИЧЧЯ»

"Україна, як і цілий світ, потерпає від кризи: суспільної, економічної, фінансової – яка оголила іншу кризу – кризу цінностей, кризу здорових принципів. Саме через це, життєві ресурси народу урізаються, а активні та відповідальні громадяни стають пасивними спостерігачами. Є й такі, що через почуття власної поразки, культивують у собі злість і зневагу до всіх і всього. Сьогодні Україна потребує сили народу, відданості кожного задля національного процвітання." Маніфест ПП «Об'єднання «САМОПОМІЧ»

Сумський осередок ПП «Об’єднання «САМОПОМІЧ» продовжує проект «ОБЛИЧЧЯ», метою якого є представлення громаді представників «Об’єднання «САМОПОМІЧ» у Сумській області та м.Суми: депутатів, членів партії, активістів та волонтерів.

Денис Бутенко - керівник міського осередку ПП «Об'єднання «САМОПОМІЧ» у м.Суми, депутат Сумської міської ради, заступник голови постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, освіти, науки, культури, туризму, сім’ї, молоді та спорту Сумської міської ради. За 2016 рік прийняв активну участь у 25 засіданнях, на яких було розглянуто 347 питань. За участю постійної комісії та структурних підрозділів СМР опрацьовані та ініційовані до розгляду Сумської міської ради 39 питань. У складі тимчасової комісії здійснює перевірку та аналізу діяльності збиткового КП «Електроавтотранс» та пошуку шляхів по виведенню його із кризового стану. Увійшов до складу тимчасової контрольної комісії з перевірки діяльності КП "Міськсвітло" СМР та тимчасової контрольної комісії щодо розміщення зовнішньої реклами в місті Суми. На протязі депутатської діяльності було розв’язано значну кількість проблемних питань мешканців: встановлення дитячих майданчиків, вирішені питання стосовно капітального ремонту покрівлі дахів будинків, ремонту прибудинкових доріг та тротуарів, заміни ліхтарів

«Головними принципами, яких я завжди дотримуюсь у житті та в депутатській діяльності є – здоровий глузд та людяність, щоб не було соромно перед виборцями.»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Самопоміч #обличчя
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...