11 міфів про SEO, які варто забути 2016

Дивно, наскільки міцно вкоренилися деякі міфи про SEO, що про них говорять навіть в 2016 році. Настав час розставити крапки над «і» і залишити невірні судження позаду.

Як експертам, так і новачкам в області пошукового просування буде корисно прочитати цю статтю і дізнатися, про що варто турбуватися, а про що — зовсім ні. Поспешите заказать продвижение сайта у www.smart-web.com.ua и получите еще максимум выгод от SEO.
 

 МІФ 1

SEO прийшов кінець

Це, мабуть, найбільш популярний міф про SEO, який вже став такий собі міський легендою, байкою, широко обговорюється на багатьох сайтах і спільнотах. Якщо ви твердо вірите, що SEO прийшов кінець, або ви просто є песимістом, то інший текст цього посту навряд чи принесе вам якусь користь.

Якщо ж ви хочете продовжити читання і в усьому розібратися, запам'ятайте, що пошукові системи і їх алгоритми нікуди не дінуться (у найближчому майбутньому — точно), так що для підтримання видимості вашого сайту і залучення трафіку ви як і раніше можете використовувати SEO.
 

 МІФ 2

SEO — це додавання правильних ключових слів

Був час, коли щільність ключових слів вважалася (помилково) синонімом хорошою SEO-практики, але зі зміною пошукових систем змінюється і стратегія просування. Безумовно, ключові слова, як і раніше є частиною пошукової оптимізації, але тепер більше уваги приділяється контенту, його якості та актуальності, а не точності ключових слів.

Скажіть «ні» безглуздим заголовку, навіть якщо в ньому є таке необхідне вам ключове слово. Натомість зосередьтеся на утриманні контенту.
  

МІФ 3

SEO — це отримання ТОП-1 в SERP

Є багато SEO-«фахівців», які обіцяють клієнтам підняти їх сайти в ТОП-1 пошукових результатів всього за $100. Вони навіть можуть виконати свою обіцянку. Але SEO — це не тільки ранжування, особливо якщо метою є посісти перше місце.

До завдань хорошого просування відноситься залучення трафіку, збільшення конверсії. І однією лише зацикленості на позиціях сайту в SERP тут недостатньо. Звичайно, якщо сайт знаходиться на першій сторінці результатів пошуку, йому простіше збирати трафік, але при якісному просуванні сайту важливо не просто зайняти ТОП-1.

Наприклад, блок, що містить відповідь на питання користувача і розташований в самому початку результатів пошуку (т. зв. featured snippet), може залучити більше відвідувачів і призвести до збільшення трафіку на 20-30%, і 70% відвідувачів прийдуть на сайті не тому, що він знаходиться в ТОП-1. Це відбудеться завдяки грамотної оптимізації контенту, цінності інформації і її релевантності. Таке збільшення трафіку зміцнить ваше положення в SERP і поліпшить його.

11 міфів про SEO, які варто забути 2016 1

Приклад блоку з відповіддю (Google featured snippet)

МІФ 4

Чим більше сторінок сайту, тим краще він ранжується

Кількість не повинно бути важливіше якості, особливо якщо перше обрано в якості вашої стратегії просування.

Ви можете створити на своєму сайті стільки сторінок, скільки захочете, якщо відчуваєте, що вони підвищать цінність ресурсу. Але немає необхідності клепати додаткові сторінки в надії, що пошукові системи будуть частіше заходити на сайт. Індексується аж ніяк не кожна сторінка, і, якщо ви намагаєтеся поліпшити видимість сайту, знайте, що якість його наповнення є вирішальним фактором. Майте це на увазі, коли наступного разу вас відвідає думка створити пачку нових (безглуздих) сторінок.
 

МІФ 5

В оптимізації картинок немає необхідності

Із збільшенням кількості графіки на сайтах важливість її оптимізації також зросла. Незважаючи на те, що це досить проста процедура, важливо не забувати виконувати її при створенні нового контенту.

Оскільки пошукові системи просто так не вміють визначати, що знаходиться на зображеннях, вам необхідно подбати про правильних описах для картинок, щоб зробити їх «видимими». Google рекомендує використовувати змістовні заголовки і підписи до фотографій, при цьому використання відповідних ключових слів теж принесе користь.

11 міфів про SEO, які варто забути 2016 2

Обов'язково заповнюйте значення атрибутів alt і title, оскільки все це підвищить ваші шанси отримати високі позиції у видачі по картинках. Також слід враховувати, що унікальне зображення цінується більше, ніж сумне фото зі стоку.
 

МІФ 6

Важливість мобільного оптимізації перебільшується

Ви досі вважаєте, що сьогодні можна обійтися без оптимізації сайту під мобільні пристрої? Якщо так, то ви помиляєтеся, оскільки мобільний армагеддон в самому розпалі, а це означає, що мобільний оптимізація знаходиться на одній полиці з іншими чинниками ранжирування, і Google обов'язково оцінює, наскільки зручний сайт для перегляду з різних пристроїв.

За словами самого Google:

Сучасний середньостатистичний користувач дивиться у свій телефон близько 150 разів у добу. Крім того, все більше і більше пошукових запитів вчиняються з мобільних пристроїв, ніж з комп'ютерів. І якщо потенційний клієнт зайде зі свого телефону на сайт, незручний для перегляду і використання на маленьких екранах, є величезна ймовірність, що він швидко покине його.

Щоб уникнути втрати відвідувачів на самому цікавому місці вам потрібен сайт, який швидко завантажується і є зручним для мобільних користувачів. Щоб дізнатися, наскільки хороший ваш сайт, використовуйте наші інструменти для перевірки, такі як Mobile Friendly Websites, PageSpeed Insights.

Мобільна оптимізація необхідна для забезпечення зручності використання сайту, яке залежить від багатьох факторів, включаючи дизайн сторінок, їх чуйність, швидкість завантаження.

Ще одна річ, яку не можна недооцінювати — це технологія AMP (Accelerated Mobile Pages), розроблена компанією Google як інструмент для створення прискорених мобільних сторінок. В органічній видачі такі сторінки вже виділяються особливим способом, тому вкрай необхідно звернути увагу на AMP і почати підвищувати ефективність сторінок для користувачів, що в свою чергу призведе до зростання кількості відвідувань.
 

МІФ 7

В моєму випадку SEO не дає результату

Якщо вам здається, що пошукове просування неефективно у вашому випадку, то ви або маєте недостатньо знань про SEO, або ви найняли не ту людину для послуг по просуванню. SEO — це не чарівна пігулка, яку можна один раз прийняти і в одну мить вирішити всі проблеми, піднявши свій сайт в ТОП пошукової видачі. SEO — це безперервна робота, яка вимагає постійної уваги, аналізу, перевірки і повторної перевірки. Тільки дотримуючись цих правил, можна гарантувати ефективне просування.

У міру того, як розвиваються веб-сайти і пошукові системи, змінюється і стратегія просування. Тому, якщо ви переконані, що SEO не принесло вам користі в минулому, то, можливо, настав час спробувати заново вникнути в процес, крок за кроком, до тих пір, поки у вас не набереться достатньо знань для того, щоб правильно оцінювати здатність вашого сайту до просування.
 

МІФ 8

Линкбилдингу прийшов кінець

Линкбилдинг відносили до «померлих» способів просування вже багато разів, але їм так само користуються. Линкбилдингом називається метод просування, при якому набирається велика кількість зовнішніх посилань з метою оптимізації ресурсу і залучення трафіку.

Звичайно, якщо для просування ви користуєтеся мережею блогів або розміщуєте спам в якорном тексті (як в старі добрі часи), то ризикуєте не отримати бажаний результат. Але адже сама суть посилань не змінилася, отже, і можливість просування з їх допомогою, як і раніше існує. Потрібно лише знати, як правильно нею скористатися.

Створення та впровадження стратегії линкбилдинга може зайняти багато часу, але ця гра коштує свічок. Проведена робота дасть відмінний результат, адже посилання продовжують бути важливим фактором ранжирування, а дійсно хороші посилання завжди будуть в ціні.
 

МІФ 9

Соціальні медіа не впливають на SEO

Легко припустити, що соціальні медіа не мають нічого спільного з SEO, а соціальний трафік не є фактором ранжирування в SERP. Але це не означає, що соціальні медіа не можуть вплинути на вашу присутність в Інтернеті.

Оскільки використання соціальних медіа збільшується, ваша активність на різних платформах може допомогти пошуковим системам знаходити та індексувати інформацію про вас, а такі речі як репости можуть посприяти поліпшенню посилального профілю і, звичайно ж, збільшити приплив трафіку на ваш сайт.

Маркетинг в соціальних медіа (SMM) може допомогти підвищенню впізнаваності вашого сайту або компанії, що також підтримується пошуковими системами. Так, наприклад, аккаунт в Google+ може багато значити для Google, а твіти допоможуть поширити інформацію про організації і підвищити довіру до неї.

Незважаючи на відсутність гарантії, що соціальні медіа як вплинуть на SEO, є ймовірність, що це спрацює.
 

МІФ 10

Локальне просування підходить не всім

Просування на локальному пошуку стає все більш і більш необхідним з року в рік, але не все поки що розуміють, наскільки це може виявитися корисним навіть у найменш очікуваних випадках.

Не обов'язково мати місцевий бізнес, щоб отримати користь з локального просування. Вивчіть список нижче, і ви зрозумієте, чому. А якщо у вас в розкручуванні вже є проект, у якого ніяк не виходить зайняти своє місце в локальному пошуку, вирішите ці питання, щоб допомогти поліпшити його видимість:

  • · Чи зареєстрована ваша організація в сервісі Google Мій Бізнес?
  • · Чи достатньо уваги ви приділяєте відгуків про вашої організації? (Так, відгуки впливають на ранжирування в локальному пошуку)
  • · Гарне у вас обслуговування?
  • · Чи надаєте ви всю потрібну інформацію про себе в Мережі?
  • · Ви дбаєте про користувачів мобільних пристроїв? (94% запитів, зроблених з мобільних пристроїв, відносяться до локальних)

Формула ймовірного успіху може бути записана так:

Точна і повна інформація в Google Мій Бізнес + точні дані про місце розташування + позитивні відгуки клієнтів + традиційні методи SEO = гарне місце в локальному пошуку (можливо).
 

МІФ 11

Не переживайте про SEO, просто створюйте хороший контент

Існує думка, що високоякісний контент здатний обігнати будь-яку пошукову оптимізацію.

Дійсно, якість контенту має дуже важливе значення, але якщо залишити його без оптимізації (розкрутки, реклами), як він дійде до широкої аудиторії? Використовуючи SEO, ви допомагаєте пошуковим системам знаходити ваш (якісний контент і збільшуєте шанси на схвалення роботи, якою ви пишаєтеся.

Контент — король, але цього не завжди буває достатньо для отримання хорошого трафіку і видимості.

smart-web.com.ua
11міфівпроSEO яківартозабути2016
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
4 просмотра в ноябре
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует
адреса
Во вторник, 20 ноября, некоторые улицы г. Сумы останутся без света. Плановое отключение света, по информации ПАО «Сумыоблэнерго», связано с работами на электрооборудовании, воздушных линиях и подключением новых абонентов.
Общество
В Сумах пройдет фестиваль нового формата «PUPPY KITTY WINTER FEST», целью которого станет поиск дома для котят и щенков, находящихся на передержке в Сумском обществе защиты животных. Фестиваль пройдет 16 декабря в палаце Сумского НВО (бывш.Фрунзе), 1 этаж , пл.Горького,5. Начало в 11:00. Гостей ждут: - щеночки и котики, которые ищут дом - развлекательная новогодняя программа - благотворительный розыгрыш призов - мини-ярмарка в пользу животных Центра Пере...
Общество
По иску Сумской местной прокуратуры Хозяйственным судом Сумской области принято решение об освобождении самовольно занятого земельного участка в центре города. Установлено, что у одного из местных кафе на земельном участке коммунальной собственности без каких-либо правовых оснований размещена летняя площадка. Более того, часть временных сооружений находится на земельном участке, который официально передан в аренду «МакДональдс Юкрейн ЛТД». «Поэтому прокура...
фото+видео
Тело потерпевшего в салоне иномарки на улице Богатырской, возле залива обнаружил спортсмен во время пробежки, который сразу вызвал правоохранителей. Правоохранители установили, погибшим является житель Сумщины. Внимание мужчины привлекли выбитые стекла в дверях. Когда же он приблизился, то увидел, что осколки стекла были в крови, вокруг - куски тела, а за рулем иномарки сидел обезглавленный человек. На место происшествия сразу выехали экипажи патрульных и...
Общество
Во вторник, 20 ноября 2018 года, владельцы автомобилей на еврономерах планируют всеукраинскую акцию неповиновения. Евробляхеры грозятся ограничить движение автомобилей по всей территории страны, о чем заявили на своем официальном сайте. Как рассказала Вестям координатор Общественной организации «Автоевросила» по Киеву и области, сбор владельцев авто на еврономерах назначен на 6:00. Евробляхеры сформируют колонну, после чего направятся в сторону Верховной Р...
фото
Происшествие произошло около полуночи. Во дворе многоэтажке загорелся автомобиль «Киа», который принадлежит одному из депутатов Шосткинского городского совета. На месте работала следственно-оперативная группа, а также был поднят по тревоге личный состав Шосткинского отдела полиции. Сообщение о возгорании автомобиля «Киа» во дворе многоэтажки поступило в полицию от пожарных. На место сразу была направлена ​​следственно-оперативная группа полиции, сообщает О...
фото
О страшном диагнозе своей сестры рассказала сумчанка Юлия Тюрина. «Моя родная единственная сестра Анна Лаухина, мама пятерых детей, один из немногих близких людей в моей жизни, попала в беду. Диагноз: лимфома Ходжкина. Рак... И цена лечения для семьи учителей, увы, неподъемная. К тому же Аня недавно вынуждена была уволиться с работы... Я верю, для того чтобы помочь другому, не обязательно быть богатым. Аня сама много раз это доказывала, всегда находя возмо...
фото+видео
Сегодня на главной площади Сум в рамках кампании «Автобус-призрак в поисках лучшего водителя Украины» состоялось торжественное награждение лучшего водителя из Сум. По версии организаторов социального проекта «Керуй» лучшим водителем в Сумах стал водитель автобуса КП «Электроавтотранс» Евгений Янковый. Напомним, что «Керуй» - это совместный проект Национальной полиции Украины и Консультативной миссии Европейского Союза. Сам же автобус-призрак символизирует...
Общество
Во время аппаратного совещания в мэрии обсудили вопрос установки подземных мусорных площадок в центре города. По словам директора Департамента инфраструктуры города Григорий Яременко, на установку подземных мусорных площадок необходимо закупить не только оборудование, но и технику для вывоза мусора с таких баков.  Мэр Сум сообщил, что на строительство подземных мусорных площадок из городского бюджета будет выделено 1 миллион гривен.