• Головна
  • Оголошення про відбір суб’єктів господарювання, які у 2017 році будуть на території міста Суми приймати участь в програмі «Доступні ліки»
08:30, 3 квітня 2017 р.

Оголошення про відбір суб’єктів господарювання, які у 2017 році будуть на території міста Суми приймати участь в програмі «Доступні ліки»

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 17.03.2017 №152 «Про забезпечення доступності лікарських засобів» в м. Суми проводиться підготовча робота щодо запровадження реімбурсації (відшкодування вартості лікарських засобів) для хворих на серцево-судинні захворювання, цукровий діабет ІІ типу, бронхіальну астму за переліком міжнародних непатентованих назв лікарських засобів.

Аптечним закладам (суб’єктам господарювання, які провадять діяльність на підставі ліцензії на провадження господарської діяльності з роздрібної торгівлі лікарськими засобами), що розташовані у м. Суми, пропонується взяти участь в програмі «Доступні ліки» реімбурсації (відшкодування вартості) лікарських засобів для зазначених вище категорій пацієнтів.

Основні критерії визначення аптечних закладів для укладання договорів на відшкодування вартості лікарських засобів:

наявність у претендента чинної ліцензії на провадження господарської діяльності з роздрібної торгівлі лікарськими засобами;

наявність сил та засобів (технічних можливостей з електронного обліку відпущених лікарських засобів, кваліфікованого персоналу тощо) для участі в проекті;

спроможність забезпечити безперервну наявність та реалізацію асортименту лікарських засобів, що підлягають повному або частковому відшкодуванню в кількості що найменше двох торгових назв в кожній групі міжнародних непатентованих назв;

Заяви щодо участі в програмі реімбурсації приймаються за адресою: м. Суми, вул. Леваневського 26, (приймальна відділу охорони здоров’я Сумської міської ради), електронна адреса -  [email protected]  до 14 квітня 2017 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#доступніліки #реімбурсація #аптеки
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...