• Головна
  • Сумська область: за два дні виявлено 65 боєприпасів
16:23, 18 червня 2012 р.

Сумська область: за два дні виявлено 65 боєприпасів

Майже щодня, за різних обставин, в тому чи іншому районі нашої області люди знаходять боєприпаси часів війни. В поточному році, на території області вже зафіксовано 172 випадки виявлення боєприпасів.

Так, 15 червня в с.Лисогубівка Конотопського району під час проведення розкопок учасники  військово-історичного клубу «Останній рубіж» натрапили на тверді металеві предмети.

Зовнішній огляд знахідки свідчив про те, що це боєприпаси, які вже багато десятків років перебувають під шаром грунту.  Проте, не зважаючи на це, могли  нести загрозу  населення.

Тому, люди  одразу припинили роботи та зателефонували до служби «101». Фахівці МНС, які прибули на місце події, встановили, що це 35 артелерійських снарядів калібру 45-мм.

Наступного дня за тих самих обставин організацією «Останній рубіж» було виявлено ще 30 артелерійських снарядів калібру 76-мм.

 На місці знаходження вибухонебезпечних предметів виставлена охорона та подано заявку на знешкодження.

Варто нагадати, що дії населення в таких ситуаціях повинні бути виваженими та чіткими. Ні в якому разі не можна торкатися боєприпасів, а тим більше їх переносити. Необхідно негайно повідомити до місцевих органів влади або в службу «101».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...