17:53, 14 червня 2012 р.

Зброя не іграшки

Тепер цю  прописну істину надовго запам’ятають дві жительки обласного центру, які поблизу річки знайшли протипіхотну гранату часів Великої Вітчизняної війни. Подруги майже дві доби зберігали її вдома в надії вигідно  продати колекціонерам військового приладдя.  Натомість останні порадили віддати знахідку до міліції.  Коли ж дівчата дізнались, що у власній торбинці носили смерть – жахнулись, адже наївно вважали, що гралися із муляжем.

Ольга та Оксана посміхаються: « Ми розгорнули пакет, а там граната та гільзи від патронів. В гранаті дірочка була. Ось ми і вирішили, що вона дезактивована. Подумали, що непогано було б продати знахідку гривень за сто. Понесли до дому. Наступного дня попрямували до ломбарду. Там нас як побачили, ахнули. Кажуть, щоб йшли до міліції.» 

Така ж реакція була і в правоохоронців, адже не кожного дня до них приносять небезпечну для життя зброю. Не полишаючи гарного настрою , жінки пояснили , що гранату разом із гільзами патронів вони знайшли на березі річці, в пакеті.

Веселого настрою дівчат в міліції не поділяють. Кажуть, що така безпечність могла б мати летальні наслідки як них, так і для всіх, хто знаходився поруч.

«Боєприпаси взагалі і тим паче боєприпаси часів війни, які тривалий час зберігалися в землі є дуже небезпечними. Зазначу, що радіус дії вказаної гранати від 50 до 100 метрів Як би ця граната розірвалася в  закритому приміщенні  могли бути поранені, або загинули всі люди, які там знаходились», - коментує подію начальник Сумського міського  управління Володимир Рапута.

Міліція охороняла небезпечну знахідку до прибуття відповідних спеціалістів, які її знешкодили. Випадки того, що жителі регіону знаходять на своїх присадибних ділянках, водоймах , лісах подібні речі в нашому регіоні непоодинокі. Тож шановні громадяни, при виявленні вибухонебезпечних предметів вам необхідно повідомити про це відповідні служби МНС та органи внутрішніх справ, а не носити вказані предмети в особистих речах, що може призвести в подальшому до трагедії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...