• Головна
  • Сумський окружний адміністративний суд відзначає восьму річницю процесуальної діяльності
Новини компаній
08:00, 13 лютого 2017 р.

Сумський окружний адміністративний суд відзначає восьму річницю процесуальної діяльності

Новини компаній

11 лютого 2017 року Сумський окружний адміністративний суд відзначає восьму річницю процесуальної діяльності.

 1

Сумський окружний адміністративний суд

Уже протягом восьми років судді Сумського окружного адміністративного суду здійснюють відправлення правосуддя під час вирішення публічно-правових спорів.

За ці роки колективу суду вдалося створити ефективно працюючий місцевий адміністративний суд, юрисдикція якого поширюється на Сумську область.

Від утворення і по теперішній час очолює Сумський окружний адміністративний суд Микола Михайлович Шаповал.

Колектив суддів Сумського окружного адміністративного суду – це високоосвічені, кваліфіковані спеціалісти, які повністю відповідають статусу судді і з честю несуть це звання.

 2

Колектив суддів Сумського окружного адміністративного суду

Здійснення правосуддя неможливе без чіткої організації роботи апарату суду. Ефективність та якість діяльності будь-якої організації залежить насамперед від кваліфікації та професіоналізму її працівників. На сьогодні штатна чисельність працівників апарату Сумського окружного адміністративного суду складає 77 осіб, очолює апарат Катерина Іванівна Недайхліб.

 3

Працівники апарату Сумського окружного адміністративного суду

У своїй роботі Сумський окружний адміністративний суд впроваджує нові ефективні, прогресивні підходи. Для відвідувачів суду створені комфортні умови перебування. Сьогодні у кожного судді є окремий належним чином облаштований зал судового засідання.

З метою об’єктивної оцінки діяльності суду неодноразово проводились опитування відвідувачів щодо якості функціонування Сумського окружного адміністративного суду. Отримані за результатами опитувань пропозиції аналізувались і враховувались у роботі суду. Значну частину пропозицій втілено в життя. Ведеться систематична робота щодо утримання прилеглої території у належному стані.

Сьогодні в суді проводиться чергове анкетування. Взяти участь в опитуванні можна, заповнивши анкету в електронному вигляді на сайті суду (http://adm.su.court.gov.ua/sud1870/12/322815/).

                 

За результатами опитувань відвідувачів пропозиції щодо покращення якості діяльності суду втілюються у життя

Проведено роботу з підвищення доступності будівлі суду для маломобільних груп населення: позначено дорожньою розміткою місце для паркування транспортних засобів осіб з особливими потребами, облаштовано пандус на шляху від парковки до будівлі суду, на першому та другому поверхах встановлено таблички, які продубльовано шрифтом Брайля, облаштовано окрему вбиральню для маломобільних груп населення.

 7

Окремі результати проведеної роботи щодо підвищення доступності будівлі суду для маломобільних груп населення

Офіційні коментарі у резонансних справах надаються прес-службою суду засобам масової інформації та розміщуються на офіційній сторінці суду на веб-порталі «Судова влада України».

Практична робота суддів гармонійно поєднується з науковою діяльністю. У Сумському окружному адміністративному суді працюють троє суддів – кандидатів юридичних наук: заступник голови суду Володимир Миколайович Соколов, судді Сергій Михайлович Глазько та Сергій Олександрович Бондар. Крім того, суддя Сергій Олександрович Бондар має почесне звання «Заслужений юрист України».

Уже стало доброю традицією Сумського окружного адміністративного суду проведення учбових судових засідань разом із студентами вищих навчальних закладів міста Суми.

До річниці початку процесуальної діяльності Сумського окружного адміністративного суду 10 лютого 2017 року в суді вчергове відбулись учбові судові засідання, в яких студенти змогли відчути себе в ролі сторін у справі.

 8

Студенти вищих навчальних закладів беруть участь в учбових судових засіданнях в Сумському окружному адміністративному суді

Особливістю таких навчальних засідань є те, що вони проходять під головуванням діючих суддів у залах судових засідань в обставинах, наближених до реальних.

Цього разу у навчальному процесі взяли участь студенти Сумського національного аграрного університету, Навчально-наукового інституту права Сумського Державного університету та Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ.

Студенти попередньо обрали собі фабули адміністративних справ та підготували необхідні документи.

За результатами учбових судових засідань судді відзначили високий рівень юридичних знань учасників заходу, розповіли про обставини, на які слід звертати увагу для прийняття рішення у справі, надали практичні поради щодо правильного оформлення документів у судовому процесі та відповіли на запитання майбутніх колег.

У своїй роботі Сумський окружний адміністративний суд намагається бути максимально відкритим для громадськості та активно співпрацює із громадськими організаціями. Зокрема, підписано меморандум про взаємодію і співпрацю з веб-порталом «Відкрита держава» та з проектом «Відкритий суд».

З актуальною інформацією про роботу Сумського окружного адміністративного суду можна ознайомитися на офіційній сторінці на веб-порталі «Судова влада України» та на сторінці суду в соціальній мережі Facebook.

 ЛОГО суда

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#суд
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...