У Сумах стартує соціальний проект із надання допомоги дітям із сімей у складних життєвих обставинах

У січні 2017 року стартує соціальний проект із надання психологічної, соціальної та медичної допомоги дітям із сімей у складних життєвих обставинах міста Суми та Сумського району.

13.01.2017 о 12:00 у приміщенні Сумської муніципальної галереї відбудеться прес-конференція для представників засобів масової інформації щодо впровадження проекту «Посмішка, що не має ціни».

Проектом передбачається надання психологічної, соціальної та медичної допомоги дітям із сімей внутрішньо переміщених та учасників АТО, дітям з особливими потребами міста Суми та Сумського району, які опинились в складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги.

На початок 2017 року на обліку центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в місті Суми та Сумському районі перебувають більше тисячі сімей у складних життєвих обставинах, в яких проживають близько 1400 дітей. Більшість з цих сімей знаходяться поза межами бідності, а діти, які в них проживають, потребують не лише матеріальної допомоги, а й психологічної підтримки.

Тож у рамках проекту «Посмішка, що не має ціни», який реалізовуватиметься протягом січня – травня 2017 року, заплановані:

- допомога сім’ям та дітям, спрямована на подолання наслідків психотравмуючих подій, запобігання накопичення стресу, тривоги, негативних емоцій, і як результат, стабілізація психоемоційної сфери учасників проекту, відновлення віри в себе;

- відвідування дітьми-учасниками культурно-розважальних заходів, майстер-класів та можливість отримати послуги лікаря-стоматолога.

Організатори проекту : ГО «Самаритяни», Сумський обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Партнери проекту : ГО «Україна – країна майбутнього», «Вайт Дентал».

Контактні особи : Шевченко Тетяна Юріївна, тел.066-144-53-11

Лазаренко Влад Віталійович, тел.050-405-47-05

соціальнийпроект
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі