Почему в Сумах не строят велодорожек (СКАН)

В общественную экспертную комиссию (ОЭК) по вопросам транспорта обратились представители велосообщества города Сумы, обеспокоенные отсутствием прогресса в строительстве велосипедных дорожек. Городские власти уже несколько лет подряд обещают уделить внимание этому вопросу, существует соответствующая городская программа «Два колеса», но воз и ныне там.

«Учитывая мировой опыт, велотранспорт является одним из самых экологичных и экономичных видов транспорта. Поэтому выполнение программы «Два колеса» должно носить приоритетный характер. Комиссия по вопросам транспорта обратилась в исполком с решением представить нам отчет о выполнении указанной программы, указать факторы, по которым программа не выполняется должным образом. Также предоставить нам перечень лиц, в непосредственные служебные обязанности которых входит реализация или контроль за реализацией городской программы «Два колеса», – рассказывает председатель общественной экспертной комиссии по вопросам транспорта Владимир Ведмедев.

На это решение ОЭК дал ответ начальник управления капитального строительства и дорожного хозяйства (УКС) Виталий Шилов.

Как стало известно, по заказу УКС коммунальное предприятие «Архитектура. Строительство. Контроль» (КП «А.С.К.») разработало эскизный проект, однако, чтобы проводить строительные работы, необходимо иметь еще и рабочий проект. Дополнительное соглашение на изготовление рабочего проекта с КП «А.С.К.» было заключено в июне текущего года, а окончательный срок его выполнения истекает 5 декабря.

КП «А.С.К.» до сих пор не предоставило в управление капитального строительства рабочий проект по объекту: «Строительство велодорожек».

Общий контроль над организацией выполнения программы «Два колеса» возложен на первого заместителя городского головы Владимира Войтенко.

Распорядителем средств на проведение непосредственно строительства является управление капитального строительства, а разработчиком проектной документации является КП «А.С.К», возглавляемое Владимиром Никоненко.

велодорожки дваколеса
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Автор
(0 оцінок)
Изложение
(0 оцінок)
Актуальность
(0 оцінок)
Я рекомендую
Ніхто ще не рекомендував
Новини компаній
Закінчилася акція “Драйвове ФРИЛАНС-ЛІТО для учасників Weblancer” від Visa та ПриватБанку. Фрилансери України, які співпрацюють із біржею Weblancer могли зареєструватися на сторінці weblancer.net/pb, виконати певні умови і розраховувати на призи. ПриватБанк разом із Visa розіграли: -  Годинники Apple Watch Series 4 – 3 шт. -  USB-хаби Apollo A731TH USB-C – 3 шт. -   Флеш-накопичувачи Samsung 64 GB – 3 шт. -   Термосумки GIOSTYLE Evo – 3 шт. За умовами акці...
адреси
23 вересня деякі вулиці м. Суми залишаться без світла. Планове відключення світла, за інформацією «Сумиобленерго», пов'язане з виконанням ремонтних робіт на повітряній лінії електропередачі.
фото
Інспекцією розглянуто звернення членів сумського автокооперативу «Берізка» стосовно ситуації, яка склалась внаслідок масштабного розмиву силових земель. Заявники повідомили про шкідливу дію вод, які потрапляють з ливневої водовідвідної труби на ґрунт та в р.Псел в районі вул. Тополянської м. Сум, руйнуючи берегові схили та будівлі кооперативу. Фахівцями Інспекції, спільно з автовласниками було обстежено зазначену територію, яка розташована безпосередньо мі...
фото
Про це місцеві жителі пишуть у Телеграм-каналі “Суми live”. Деякі місця, де викрадено люки, небайдужі прикривають гілками, аби ніхто не травмувався. Таку ситуацію спостерігаємо близько місяця. Наприклад, наприкінці серпня директор водоканалу Анатолій Сагач говорив, що в день по 7-8 люків. Ми пишемо заяви в поліцію по кожному випадку. Тетяна Пляшник
Влада
Сьогодні до Білопільського районного суду Сумської області надійшло 42 матеріали відносно голови Павлівської сільської ради Т. про вчинення адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією, відповідальність за які передбачена частиною 1 статті 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення (неповідомлення особою у встановлених законом випадках та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів) та частиною 2 статті 172-7 Кодексу У...
Суспільство
З метою забезпечення публічної безпеки, порядку та безпеки дорожнього руху під час освячення Свято-Миколаївського храму, у суботу, 21 вересня, на вулиці Нахімова обмежать рух транспорту. Обмеження діятиме на відрізку від перехрестя «вул. Нахімова – вул. Косівщинська» до перехрестя «вул. Нахімова – вул. І. Кавалерідзе» у період із 8:00 до 14:00.
Суспільство
Сумський окружний адміністративний суд розглядає справу за позовом Інспекції щодо призупинення діяльності ДП «Попівський експериментальний завод», розташованого у с. Попівка Конотопського району, яке здійснює виробництво компоненту добавки антидетонаційної для бензинів. Влітку дане підприємство опинилося у центрі подій, коли сморід від відходів його виробництва охопив увесь Конотоп та передмістя, що викликало значний суспільний резонанс. Від конотопців до...
фото
Подія сталася сьогодні вночі. Вогонь повністю знищів автомобіль «Фольксваген», який належить родині місцевого підприємця. Автомобіль був припаркований біля будинку. В поліції дану подію кваліфікували як «Умисне знищення або пошкодження майна» і вже відкрили кримінальне провадження, в рамках якого встановлюють причини та обставини загоряння автівки, а також осіб, причетних до скоєння даного злочину.В зв’язку з чим правоохоронці звертаються до всих громадян,...
Суспільство
У Сумах митрополит Єпіфаній візьме участь в освяченні Свято-Миколаївського храму, яке відбудеться на вулиці Івана Кавалерідзе (район Косівщини) 21 вересня о 10.00. Про це під час апаратної наради повідомив начальник управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Сергій Над’ярний.