Розбрід і хитання у рядах партії

У червні місяці 2016 року депутат Сумської міської ради Андрій Крамченков на своїй сторінці у фейсбуці офіційно розповів історію ( мовою оригіналу) : «як міська влада знов обманула сумчан». Не беручи до уваги положення законодавства, представник партії «За Україну!» справедливо ратував про необхідність налагодження у місті роботи по сортуванню сміття за наявності положень про це у кваліфікаційних вимогах до переможців конкурсу.

Якщо наслідки такої заяви не відомі А. Крамченкову, він має право надіслати депутатський запит до правоохоронних органів, які займались цим питанням.

Незрозуміло, чому Ірина Губська, представник цієї ж партії у місцевій владі, так ретельно рахує грошові кошти у гаманці ТОВ « А-МУССОН » та надає поради по їх витрачанню. Всупереч однопартійцю, пані Ірина обурена, що кошти втрачаються на встановлення сортувальної лінії, а не на обладнання контейнерних майданчиків.

Шановні депутати партії «За Україну!», об’єднаємось! Допоможіть нам у межах вашої громадської діяльності сприяти погашенню заборгованості населення по платежам ТОВ «А-МУССОН», яка складає більше трьох міліонів гривень. Заради чистоти у місті, проведіть роботу по роз’ясненню житловим організаціям їх обов’язків по збиранню та вивезенню гілля та опалого листя. За цих умов і майданчики зробимо і через сортування полігон по вивезенню ТПВ розгрузимо, на користь місту, на користь Україні!

Офіційно заявляємо, що депутат Ірина Губська до ТОВ «А-МУССОН» з письмовим запитом щодо не вивезення ТБО не зверталась, представлені на зроблені у літній період фото,майданчики не знаходяться за зазначеною адресою, вивіз сміття регулярно здійснюється згідно затверджених графіків, підприємство є перевізником твердих побутових відходів та не несе відповідальність за завалення майданчиків рослинними відходами та за їх збирання та перевезення.

Розбрід і хитання у рядах партії, фото-1
Муссон ЗаУкраїну сміття контейнери
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі