• Головна
  • СНАУ впроваджує новітні навчальні технології разом із закордонними партнерами
16:07, 31 жовтня 2016 р.

СНАУ впроваджує новітні навчальні технології разом із закордонними партнерами

Тиждень, що завершується, став надзвичайно плідним для Сумського національного аграрного університету у питаннях співпраці з іноземними партнерами.

26 жовтня у Києві відбулося підписання договору про співпрацю між СНАУ та з Difco International B.V. Проект передбачає навчання фермерів за популярною методикою "Сигнали корів", яка успішно застосовується у 45 країнах світу і дозволяє фермерам значно підвищити ефективність молочного бізнесу. Крім Сумського НАУ, у ньому будуть задіяні Білоцерківський НАУ та Асоціація виробників молока України. Упродовж навчання на курсі «Фарм-менеджмент» фермери Сумщини отримають найсучасніші знання з годівлі та утримання корів, виробничого та племінного обліку, етології та сигналів корів, а також з управління персоналом.

28 жовтня ректор СНАУ Володимир Ладика та власник холдингу «Елсмен Груп» Нард Елсмен підписали угоду про співробітництво між СНАУ та голландською компанією «Diamond FMS». У рамках співпраці нашого університету з цією компанією 19 викладачів факультету економіки і менеджменту вже пройшли навчання з використання програмного продукту Diamond FMS і отримали сертифікати. Це унікальне програмне забезпечення, розроблене спеціально для ефективного та комфортного управління фінансами підприємства чи проекту. Програма включає в себе унікальні інструменти для планування, прогнозування, аналізу, формування фінансових звітів та ще багато інших корисних функцій. З наступного семестру програма Diamond буде активно використовуватися у навчальному процесі Сумського НАУ. Одна з головних її переваг та відмінностей у тому, що вона дозволяє робити не тільки оцінку, а й прогнози щодо діяльності підприємства.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#снау
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...