Студенти СумДУ взяли участь у Всеукраїнському фестиваль–конкурсі «Берег талантів» (ФОТО)

Нещодавно у м. Дніпро відбувся Всеукраїнський фестиваль–конкурс «Берег талантів», в якому взяли участь студенти Сумського державного університету і вкотре довели, що вони повністю заслуговують на звання кращих. Це підтвердили високі оцінки журі конкурсу, очолював яке провідний артист Дніпропетровського академічного театру опери та балету, народний артист України Василь Крачковський.

Учасники вокальної студії Культурно-мистецького центру принесли до скарбнички нагород в СумДУ чотири перших місця: 3 у сольних виступах - Сергій Пономаренко (факультет технічних систем та енергозберігаючих технологій), Вікторія Ковтун (факультет іноземної філології та соціальних комунікацій), Поліна Гречишкіна (факультет електроніки та інформаційних технологій); та одну перемогу серед вокальних колективів - учасниці вокального тріо "Art Stream" (Дар’я Івченко, Поліна Гречишкіна, Вікторія Ковтун).

У Всеукраїнському фестивалі–конкурсі «Берег талантів» взяли участь вокалісти, хореографи та інструменталісти з багатьох міст України - Запоріжжя, Полтави, Херсона, Дніпродзержинська, Сум, Комсомольська, Марганцю та ін.

Студенти СумДУ взяли участь у Всеукраїнському фестиваль–конкурсі «Берег талантів» (ФОТО), фото-1 Студенти СумДУ взяли участь у Всеукраїнському фестиваль–конкурсі «Берег талантів» (ФОТО), фото-2 Студенти СумДУ взяли участь у Всеукраїнському фестиваль–конкурсі «Берег талантів» (ФОТО), фото-3 Студенти СумДУ взяли участь у Всеукраїнському фестиваль–конкурсі «Берег талантів» (ФОТО), фото-4 Студенти СумДУ взяли участь у Всеукраїнському фестиваль–конкурсі «Берег талантів» (ФОТО), фото-5 Студенти СумДУ взяли участь у Всеукраїнському фестиваль–конкурсі «Берег талантів» (ФОТО), фото-6
СумДУ
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі