• Головна
  • Как в Сумах будут отмечать День молодежи? (ПРОГРАММА)
программа
16:13, 25 червня 2016 р.

Как в Сумах будут отмечать День молодежи? (ПРОГРАММА)

программа

Мероприятия, приуроченные Дню молодежи, будут проходить с пятницы по воскресенье включительно, то есть с 24 июня по 26 июня.

Жителей и гостей города ждет программа развлечений и интересных конкурсов:

 

№ з/пЗахідМісце проведенняЧаспроведення

24 червня 2016 року
1Фестиваль «Сила та Мужність»Альтанка

15.00

25-26 червня 2016 року
1Чемпіонат міста з кінного спортувул. Веретенівська, 27

10-00

25 червня 2016 року
1Ярмарка громадських організацій

сквер Т.Г.Шевченка

18.00-20.00

26 червня 2016 року
1Олімпійський день (Сумське обласне відділення національного олімпійського комітету)парк культури та відпочинку ім. І.М. Кожедуба10.30-14.30
2       Фестиваль «Знайди себе»парк культури та відпочинку ім. І.М. Кожедуба

15.00-22.00

Зона дегустації фірмових страв ресторанів міста

15.00-21.00

Зона спортивного дозвілля:

  • смуга перешкод від фітнес-клубу «Magictime»;
  • бампербол;
  • виїзний тир та пейнбол;
  • виїзний боулінг;
  • Street workout;
  • майстер класи та показові виступи з видів боротьби;
  • флорбол.

15.00-20.00

Зона дитячих та сімейних розваг, фотозона:

  • майстер класи від клубу активного материнства «flay mama»;
  • експрес-консультації та сімейні ігри від центру розвитку сім’ї «I am family»;
  • дитяча анімація та аквагрим від студії «Давай играть»;
  • надувні кульки, фотозона та дитяча анімація від дизайн- студії «Праздник»;
  • дитяча зона «Картонія» від event-агенції «Vivat»;
  • фотозона, живі статуї, міми, ходулісти та майтерклас з поінгу від Show-project «CONCORDIA» та арт-груп;
  • живі статуї, міми, фокусники від «Studio Theater Living Statues»;
  • «Стіна Єдності» від магазину «Compservice»;
  • ростові ляльки;
  • зона дитячої анімації та розваг від сімейного центру «Гармонія»;
  • дитяча кіно-анімація від мережі кінотеатрів «Планета Кіно»;
  • дитяча анімація та розваги від студії свят «Конфеті»;
  • дитяча анімація та розваги від дитячого центру «Островок приключений».

15.00-20.00

Зона тематичного молодіжного дозвілля:

  • арт-гуртожиток (тематичні семінари, настільні ігри, майстер-класи);
  • куточок читача – виїзна тематична бібліотека;
  • квест від Квест-кімнати;
  • «Живі шахи» від Фундації регіональних ініціатив;
  • настільні розвиваючі та командні ігри;
  • анти-кафе «Дом».

15.00-20.00

Зона майстер класів:

  • майстер клас з гри на барабанах;
  • майтер клас з декупажу;
  • майстер клас з флористики від квіткової майстерні «Древо желаний»;
  • ярмарка Hand-made;
  • майстер-класи з Hand-made.

15.00-20.00

Концертна програма:

  • виступи танцювальних колективів;
  • вокальні виступи;
  • виступи вуличних музикантів;
  • конкурсна програма.

16.00-22.00

  • виступи сумських молодіжних рок-гуртів;
  • виступ студії пісочної анімації «Сахара»;
  • фаєр-шоу від студії «Конкордія».

19.00-22.00

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#День молодежи
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...