СНАУ запровадив програму внутрішньої академічної мобільності

У Сумському національному аграрному університеті днями завершився перший етап проекту «Внутрішня мобільність студентів аграрних вищих навчальних закладів». Відповідно до його умов, 6 студентів інженерно-технологічного факультету, а також факультетів ветеринарної медицини й агротехнологій та природокористування Сумського національного аграрного університету провели поточний навчальний семестр у стінах Полтавської державної аграрної академії, і, відповідно, 3 студенти з Полтави вчилися у цей період в Сумах.

Проект, запроваджений за ініціативи Сумського НАУ, з березня запрацював між нашими навчальними закладами. Навчання проходило з березня по травень 2016 року за попередньо узгодженими навчальними планами.

«Головна ідея академічного обміну – це можливість для студента вчитися там, де він може отримати більш глибокі знання з тієї чи іншої дисципліни, - говорить проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Валерій Жмайлов. – Так, наприклад, у Сумському НАУ діє потужна наукова школа картоплярства, відома далеко за межами нашого навчального закладу, то чому б не використати таку можливість, якщо наукова робота студента пов’язана з цією темою?» Те ж стосується й інших навчальних закладів, досвід яких може стати в нагоді нашим студентам з тим, аби поглиблювати фахові знання.

По закінченні навчання студенти з Полтави отримали академічні довідки, у яких зазначений перелік дисциплін, вивчених ними у СНАУ, та отримані оцінки. Після повернення до ПДАА вони будуть їм зараховані відповідно до умов програми, так само, як і студентам СНАУ, що навчалися у Полтаві.

СНАУ запровадив програму внутрішньої академічної мобільності (фото) - фото 1 СНАУ запровадив програму внутрішньої академічної мобільності (фото) - фото 1 СНАУ запровадив програму внутрішньої академічної мобільності (фото) - фото 1
снау
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі