Чтобы избежать штрафов, мобилизованные предприниматели Сум должны вовремя подать заявление в орган ГФС

Физические лица - предприниматели, призванные по мобилизации на военную службу, освобождаются от уплаты ЕСВ на весь срок военной службы, если они не являются работодателями.

Специалисты Государственной налоговой инспекции в г. Сумы напоминают, что основанием для такого освобождения является заявление физического лица - предпринимателя и копия военного билета, с указанием данных о призыве такого лица на военную службу по призыву по мобилизации.

Документы подаются в контролирующие органы в течение 10 дней после демобилизации.

Если демобилизованное физическое лицо - предприниматель находится на лечении, заявление и копия военного билета или копия иного документа, выданного соответствующим государственным органом, подаются в течение 10 дней после окончания его лечения.

Если плательщик единого взноса (частный предприниматель или самозанятое лицо) использует труд наемных работников или они продолжали работать по найму во время его мобилизации, то все обязанности по выплате заработной платы, других доходов наемным работникам, их налогообложения должны быть возложены на уполномоченное лицо.

ЕСВ, который был начислен уполномоченным лицом с таких выплат, уплачивается в бюджет демобилизованных физическим лицом - предпринимателем в течение 180 календарных дней с первого дня ее демобилизации без начисления штрафных и финансовых санкций. При этом демобилизованное физическое лицо - предприниматель в заявлении, предусмотренном в настоящем пункте, отмечает данные о начислен единый взнос на сумму таких выплат уполномоченным лицом в течение срока военной службы физического лица - предпринимателя.

Отчетность о начисленном ЕСВ в течение срока военной службы физического лица - предпринимателя уполномоченным лицом на суммы выплат наемным работникам и другим лицам подается демобилизованных физическим лицом - предпринимателем в порядке и сроки, установленные настоящим Законом, без начисления штрафных и финансовых санкций, предусмотренных настоящим Законом.

Основанием для приостановления применения норм статьи 25 Закона (о применении штрафных санкций) является копия военного билета или копия документа, выданного соответствующим государственным органом, с указанием данных о призыве такого лица на военную службу по призыву по мобилизации, на особый период, подаваемой в территориальных органов фискальной службы этим государственным органом в течение десяти дней после его мобилизации.

В случае несвоевременного предоставления указанных документов демобилизован частный предприниматель обязательно должен уплатить все начисленные суммы единого взноса и штрафные санкции за несвоевременную уплату единого взноса.

 тел. (0542) 701709

предприниматели мобилизованные
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Автор
(0 оцінок)
Изложение
(0 оцінок)
Актуальность
(0 оцінок)
Я рекомендую
Ніхто ще не рекомендував
Суспільство
Сьогодні у Сумах по вулиці Ковпака на пішохідному переході збили людину. На місце події виїхала швидка допомога та патрульні. Причини аварії з’ясовуються. Пішохода забрала швидка.
Суспільство
Будинок загорівся сьогодні близько 15.00. На місце події виїхали два пожежних автомобіля, а також наряд патрульної поліції. Пожежники уже понад годину борються з вогнем, проте ще не погасили. Причини загорання поки що встановлюються.
Новини компаній
Закінчилася акція “Драйвове ФРИЛАНС-ЛІТО для учасників Weblancer” від Visa та ПриватБанку. Фрилансери України, які співпрацюють із біржею Weblancer могли зареєструватися на сторінці weblancer.net/pb, виконати певні умови і розраховувати на призи. ПриватБанк разом із Visa розіграли: -  Годинники Apple Watch Series 4 – 3 шт. -  USB-хаби Apollo A731TH USB-C – 3 шт. -   Флеш-накопичувачи Samsung 64 GB – 3 шт. -   Термосумки GIOSTYLE Evo – 3 шт. За умовами акці...
адреси
23 вересня деякі вулиці м. Суми залишаться без світла. Планове відключення світла, за інформацією «Сумиобленерго», пов'язане з виконанням ремонтних робіт на повітряній лінії електропередачі.
фото
Інспекцією розглянуто звернення членів сумського автокооперативу «Берізка» стосовно ситуації, яка склалась внаслідок масштабного розмиву силових земель. Заявники повідомили про шкідливу дію вод, які потрапляють з ливневої водовідвідної труби на ґрунт та в р.Псел в районі вул. Тополянської м. Сум, руйнуючи берегові схили та будівлі кооперативу. Фахівцями Інспекції, спільно з автовласниками було обстежено зазначену територію, яка розташована безпосередньо мі...
фото
Про це місцеві жителі пишуть у Телеграм-каналі “Суми live”. Деякі місця, де викрадено люки, небайдужі прикривають гілками, аби ніхто не травмувався. Таку ситуацію спостерігаємо близько місяця. Наприклад, наприкінці серпня директор водоканалу Анатолій Сагач говорив, що в день по 7-8 люків. Ми пишемо заяви в поліцію по кожному випадку. Тетяна Пляшник
Влада
Сьогодні до Білопільського районного суду Сумської області надійшло 42 матеріали відносно голови Павлівської сільської ради Т. про вчинення адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією, відповідальність за які передбачена частиною 1 статті 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення (неповідомлення особою у встановлених законом випадках та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів) та частиною 2 статті 172-7 Кодексу У...
Суспільство
З метою забезпечення публічної безпеки, порядку та безпеки дорожнього руху під час освячення Свято-Миколаївського храму, у суботу, 21 вересня, на вулиці Нахімова обмежать рух транспорту. Обмеження діятиме на відрізку від перехрестя «вул. Нахімова – вул. Косівщинська» до перехрестя «вул. Нахімова – вул. І. Кавалерідзе» у період із 8:00 до 14:00.
Суспільство
Сумський окружний адміністративний суд розглядає справу за позовом Інспекції щодо призупинення діяльності ДП «Попівський експериментальний завод», розташованого у с. Попівка Конотопського району, яке здійснює виробництво компоненту добавки антидетонаційної для бензинів. Влітку дане підприємство опинилося у центрі подій, коли сморід від відходів його виробництва охопив увесь Конотоп та передмістя, що викликало значний суспільний резонанс. Від конотопців до...