Студенти й викладачі СНАУ долучилися до Всесвітньої ініціативи «Дерева миру» («Trees of Peace»)

Кожна свідома особистість з правильно сформованими основними цінностями прагне жити щасливо, у злагоді, добрі, красі та любові. Люди хочуть бачити навколо себе квітучі сади, радісні посмішки, чути дитячий сміх і радісні голоси. Нікому не потрібні війни, вбивства й розорена планета, схожа на пустелю. Тож всесвітня ініціатива «Дерева миру» («Trees of Peace»), яка об’єднала вже 50 країн світу, покликана згуртувати людей навколо ідеї краси та миру. Садити дерева з думкою про мир, які потім ростимуть й нестимуть у собі цю позитивну, добру енергію – головна ідея цієї акції. Звісно, не могли залишитися осторонь і студенти факультету агротехнологій та природокористування Сумського національного аграрного університету зі своїм деканом Ігорем Коваленком та доцентом кафедри садово-паркового та лісового господарства Володимиром Токманем. Разом з обласною організацією «Спілка ветеранів АТО» та її головою Володимиром Лавриком, директором КП «Зеленбуд», вони організували висадження дерев у Сумській школі №2, де спільно зі старшокласниками висадили яблуні, дуби, берези та липи.

Сонячний день, позитивна, радісна атмосфера, усвідомлення причетності до доброї справи – все це залишиться в пам’яті учасників акції. А той, хто власноруч садив дерево, ніколи його не зламає, - переконані організатори.

Студенти й викладачі СНАУ долучилися до Всесвітньої ініціативи «Дерева миру» («Trees of Peace») (фото) - фото 1 головна Студенти й викладачі СНАУ долучилися до Всесвітньої ініціативи «Дерева миру» («Trees of Peace») (фото) - фото 1 Студенти й викладачі СНАУ долучилися до Всесвітньої ініціативи «Дерева миру» («Trees of Peace») (фото) - фото 1 Студенти й викладачі СНАУ долучилися до Всесвітньої ініціативи «Дерева миру» («Trees of Peace») (фото) - фото 1
снау
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі