Народний депутат Молоток – найактивніший з сумських мажоритарників

Такі дані оприлюднила громадська організація «ОПОРА» на основі власного моніторингу. Так, «ОПОРА» проаналізувала роботу 105 народних депутатів-мажоритарників у їхніх виборчих округах,а також їхню законотворчу діяльність.

За кожну категорію активності кожному з депутатів були присуджені бали, на основі яких розроблено рейтинг. Критеріями для оцінки стала наступна діяльність: кількість постанов, законопроектів та запитів, ініційованих депутатом, зокрема таких, які стосуються проблем його округу; відвідуваність засідань комітетів та пленарних засідань Верховної Ради України, виступи депутата, кількість і регулярність роботи громадських приймалень депутата, проведення депутатом особистих прийомів громадян та їхня відповідність дням для роботи з виборцями відповідно до графіку Верховної Ради України, кількість візитів у округ та участь у роботі місцевих органів влади, звітування депутата про свою роботу.

Найбільшу кількість балів серед депутатів від Сумщини заробив Ігор Молоток (70 балів та 22 позиція у загальному рейтингу). Народний депутат від фракції «Народний фронт» Олег Медуниця посідає 23 місце. Далі йдуть Микола Лаврик від фракції «БПП» (32 місце) та Владислав Бухарєв (48 місце).

Подробиці та повний рейтинг можна дізнатися на сайті «ОПОРА» за адресою:

http://rada.oporaua.org/novyny/novini/8893-105-deputativ-mazhorytarnykiv-reitynh-pokaznykiv-diialnosti-za-liutyi-2016-roku

Опора молоток рейтинг
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі