«Сумыгаз» выполнило капитальный ремонт 39 км газовых сетей

В 2015 году инвестировано 1,19 млн гривен в ремонт газовых сетей Сумщины. Кроме того, на замену газопроводов направлено 91,2 тысячи гривен, задвижек - 0,53 млн гривен, ШРП - 10,04 млн гривен, оборудования ГРП - 1,95 млн гривен, станций катодной защиты - 0,76 млн гривен.

Все средства, поступающие в качестве оплаты за услуги по транспортировке природного газа, ПАО «Сумыгаз» направляет на производственную деятельность и финансирование инвестиционной программы.

«Мероприятия, предусмотренные инвестиционной программой, способствуют повышению безопасности газоснабжения всех категорий потребителей Сумской области и снижению потерь природного газа. Поэтому особое внимание уделяется капитальному ремонту газовых сетей и оборудованию на них. За прошлый год специалисты компании выполнили капитальный ремонт 39 км газопроводов, заменили 56 морально и физически устаревших ШРП, 27 станций катодной защиты и технологического оборудования на 9 ГРП», - отметил первый заместитель председателя правления - главный инженер ПАО «Сумыгаз» Николай Мурчич.

Также, в рамках инвестпрограммы и согласно Закону Украины «Об обеспечении коммерческого учета природного газа» в 2015 году ПАО «Сумыгаз» направило 4,94 млн гривен на установку 2450 приборов учета газа бытовым потребителям.

Заметим, что уровень выполнения инвестиционной программы в 2015 году напрямую зависел от объемов потребления газа в регионе, а также уровня инфляционных процессов в государстве. Ведь основным источником дохода предприятия является тариф на транспортировку голубого топлива распределительными сетями, который утверждает НКРЕКП.

Основным источником финансирования всех предусмотренных программой мероприятий являются амортизационные отчисления и прибыль компании.

Сумыгаз
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Автор
(0 оцінок)
Изложение
(0 оцінок)
Актуальность
(0 оцінок)
Я рекомендую
Ніхто ще не рекомендував
Суспільство
Сьогодні у Сумах по вулиці Ковпака на пішохідному переході збили людину. На місце події виїхала швидка допомога та патрульні. Причини аварії з’ясовуються. Пішохода забрала швидка.
Суспільство
Будинок загорівся сьогодні близько 15.00. На місце події виїхали два пожежних автомобіля, а також наряд патрульної поліції. Пожежники уже понад годину борються з вогнем, проте ще не погасили. Причини загорання поки що встановлюються.
Новини компаній
Закінчилася акція “Драйвове ФРИЛАНС-ЛІТО для учасників Weblancer” від Visa та ПриватБанку. Фрилансери України, які співпрацюють із біржею Weblancer могли зареєструватися на сторінці weblancer.net/pb, виконати певні умови і розраховувати на призи. ПриватБанк разом із Visa розіграли: -  Годинники Apple Watch Series 4 – 3 шт. -  USB-хаби Apollo A731TH USB-C – 3 шт. -   Флеш-накопичувачи Samsung 64 GB – 3 шт. -   Термосумки GIOSTYLE Evo – 3 шт. За умовами акці...
адреси
23 вересня деякі вулиці м. Суми залишаться без світла. Планове відключення світла, за інформацією «Сумиобленерго», пов'язане з виконанням ремонтних робіт на повітряній лінії електропередачі.
фото
Інспекцією розглянуто звернення членів сумського автокооперативу «Берізка» стосовно ситуації, яка склалась внаслідок масштабного розмиву силових земель. Заявники повідомили про шкідливу дію вод, які потрапляють з ливневої водовідвідної труби на ґрунт та в р.Псел в районі вул. Тополянської м. Сум, руйнуючи берегові схили та будівлі кооперативу. Фахівцями Інспекції, спільно з автовласниками було обстежено зазначену територію, яка розташована безпосередньо мі...
фото
Про це місцеві жителі пишуть у Телеграм-каналі “Суми live”. Деякі місця, де викрадено люки, небайдужі прикривають гілками, аби ніхто не травмувався. Таку ситуацію спостерігаємо близько місяця. Наприклад, наприкінці серпня директор водоканалу Анатолій Сагач говорив, що в день по 7-8 люків. Ми пишемо заяви в поліцію по кожному випадку. Тетяна Пляшник
Влада
Сьогодні до Білопільського районного суду Сумської області надійшло 42 матеріали відносно голови Павлівської сільської ради Т. про вчинення адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією, відповідальність за які передбачена частиною 1 статті 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення (неповідомлення особою у встановлених законом випадках та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів) та частиною 2 статті 172-7 Кодексу У...
Суспільство
З метою забезпечення публічної безпеки, порядку та безпеки дорожнього руху під час освячення Свято-Миколаївського храму, у суботу, 21 вересня, на вулиці Нахімова обмежать рух транспорту. Обмеження діятиме на відрізку від перехрестя «вул. Нахімова – вул. Косівщинська» до перехрестя «вул. Нахімова – вул. І. Кавалерідзе» у період із 8:00 до 14:00.
Суспільство
Сумський окружний адміністративний суд розглядає справу за позовом Інспекції щодо призупинення діяльності ДП «Попівський експериментальний завод», розташованого у с. Попівка Конотопського району, яке здійснює виробництво компоненту добавки антидетонаційної для бензинів. Влітку дане підприємство опинилося у центрі подій, коли сморід від відходів його виробництва охопив увесь Конотоп та передмістя, що викликало значний суспільний резонанс. Від конотопців до...