• Головна
  • Студенти СНАУ переможці Всеукраїнського конкурсу наукових робіт
16:19, 30 березня 2016 р.

Студенти СНАУ переможці Всеукраїнського конкурсу наукових робіт

Одразу три студенти Сумського національного аграрного університету стали переможцями Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук 2015/2016 н.р.

Так студентка 5 курсу факультету економіки і менеджменту Олена Профатило зайняла перше місце за напрямом «Економіка та управління підприємствами» в конкурсі, який проходив на базі Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана.

На базі Харківського національного технічного університету імені Петра Василенка відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямком спеціальності “Машини і засоби механізації сільськогосподарського виробництва”, в якому студент СНАУ Афанасенко Дмитро зайняв третє місце.

У Полтавському національному технічному університеті відбувся ІІ тур конкурсу наукових робіт за галуззю знань «Екологія та екологічна безпека», де студентка факультету агротехнологій та природокористування Олександра Рубін отримала диплом третього ступеня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#снау
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...