• Головна
  • Сумські університети в «Зарплатному рейтингу вузів – 2016»
17:21, 22 березня 2016 р.

Сумські університети в «Зарплатному рейтингу вузів – 2016»

Всеукраїнське видання "Гроші" підготувало цьогорічний рейтинг - "Зарплатний рейтинг вузів - 2016". Цей рейтинг – вже дев’ятий. Проте, автори рейтингу зазначають, що вперше роботодавці найбільш охоче віддавали голоси за представників аграрних, технічних та будівельних спеціальностей, що є відображенням реального стану економіки країни.

Методика оцінювання є досить простою. Для оцінювання провідні вищі навчальні заклади розподіляють за спеціальностями – гуманітарні, технічні, юридичні, економічні, будівельні та аграрні. Роботодавці в процесі опитування виставляють бали і, таким чином, визначають, які місця вищий навчальний заклад університети займуть в наступному рейтинзі. Кожен навчальний заклад від одного роботодавця може отримати лише одну оцінку за кожною з спеціальностей. Мінімальна – «0», що означає «я не візьму на роботу, швидше за все». Наступна – «2», яка говорить про згоду прийняти на зарплату нижчу середньоринкової для даної категорії фахівців, якщо немає альтернативи. Оцінку «5» ставлять у тому випадку, якщо роботодавець не проти такої кандидатури і може взяти на зарплату, рівну середньоринковій для даної категорії фахівців. Найвище значення – «10» рівносильно готовності роботодавця взяти на роботу випускника на зарплату, що вища середньоринкової для даної категорії фахівців.

Серед вищих навчальних закладів Сумщини у рейтингах представлені Сумський державний університет (СумДУ) та Сумський національний аграрний університет (СНАУ). З середнім балом «5,00» Сумський національний аграрний університет займає п’яту позицію у групі вищих навчальних закладів з аграрними спеціальностями. Сумський державний університет ввійшов до двох груп. За технічним напрямом роботодавці присвоїли йому середній бал – «3,24», а за юридичними – «4,67».

Більше інформації за посиланням http://www.ukma.edu.ua/images/docs/publ_info/2016/%20%202016.pdf

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#снау
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...