• Головна
  • У Сумському НАУ визначили «щасливчиків», що їдуть до навчального туру у Францію
13:48, 3 березня 2016 р.

У Сумському НАУ визначили «щасливчиків», що їдуть до навчального туру у Францію

Вітаємо 10 підприємств, які були обрані з учасників спеціалізованої навчальної програми «Успішний зерновий агробізнес на невеликій площі», що впроваджується Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) та Продовольчою та сільськогосподарською організацією ООН (FAO) за підтримки фонду «Центральна Європейська Ініціатива» спільно з Сумським національним аграрним університетом. Всього в тренінговому курсі другого етапу проекту прийняли участь 161 фермер.

Колегіальним рішенням комісії, що складалася з представників організаторів проекту (ФАО та ЄБРР), а також виконавців проекту (Сумський НАУ) було проведено відбір тих представників фермерських господарств, що 16-25 травня 2016 року відвідають обрані сільськогосподарські підприємства та об'єкти інфрастуктури аграрного бізнесу Франції з навчальним візитом.

Критеріями відбору слугували активна участь у тренінгових заходах проекту, вмотивованість, а також рейтингова шкала набраних представниками фермерських господарств балів під час складання тестових завдань за весь курс, включаючи результати оцінки знань в он-лайн системі MOODLE. Комісія також приймала до уваги необхідність залучення до цього етапу проекту максимальної кількості представників різних регіонів України.

Отже, ФГ Свєтлова (Сумська область), ФГ «Ніка-МС» (Сумська область), ФГ «Журавель» ( Полтавська область ), СФГ «Шафорост» (Сумська область), ФГ «Тимощук» (Сумська область ), ТОВ «Ворожба Лат Інвест» (Ворожбянське відділення) (Сумська область), Селянське (фермерське господарство) "Кузін Владислав Сергійович" (Сумська область), Фермерське господарство «Агрош» (Харківська область), ФГ «Фортуна-83» (Київська область), Сільськогосподарське ТОВ «ВІАЛ-АГРО» (Черкаська область).

Наразі відбувається оформлення необхідних документів, тож бажаємо учасникам навчального туру успіхів, незабутніх вражень та нових ідей розвитку власного бізнесу!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#СНАУ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...