• Головна
  • Представників аграрного бізнесу запрошують до участі в першій національній аграрній конференції «Мільйон з гектара»
13:52, 2 лютого 2016 р.

Представників аграрного бізнесу запрошують до участі в першій національній аграрній конференції «Мільйон з гектара»

Запрошуємо вас до участі в першій національній аграрній конференції – «Мільйон з гектара», яка відбудеться 19-20 лютого 2016 в м.Львів, «Арена Львів». Детальніше http://www.fruit-inform.com/ru/conferences/1mln/about

Зверніть увагу, що учасники, що зареєструються до участі в конференції через Сумський НАУ, звільняються від сплати організаційного внеску!

Заявка для реєстрації на участь в конференції та програма заходу додаються. Більш детальна інформація – на сайті проекту: http://sau.sumy.ua/fao/?p=571&lang=uk.

Заповнену реєстраційну форму  просимо надіслати до 7 лютого 2016 року.

Тематика конференції – «Мільйон із гектара: наскільки та чому це реально?» – ідеально підходить як сільськогосподарським компаніям, які вже відбулися як такі, так і новачкам бізнесу: дводенна програма події дозволяє одержати повну картину абсолютно всіх новітніх сфер і ніш аграрного сектору країни, оцінити можливості впровадження нового виробництва та диверсифікованості виробничих потужностей на малій площі з мінімальними витратами, максимальною віддачею та високою маржинальністю.

У другий день конференції відбудеться практичний бізнес-тур до провідних господарств Львівської області, а також на найбільший в Україні оптовий ринок сільськогосподарської продукції – «Шувар».

Учасники конференції: близько 250 професіоналів і новачків сільськогосподарського бізнесу (в основному виробники зернових, олійних, технічних і овочевих культур, які бажають диверсифікувати своє виробництво).

Конференція є завершальним етапом спеціалізованої навчальної програми «Успішний зерновий агробізнес на невеликій площі», що впроваджується Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) та Продовольчою та сільськогосподарською організацією ООН (FAO) за підтримки фонду «Центральна Європейська Ініціатива» спільно з Сумським національним аграрним університетом.

З питань участі в конференції звертатися в організаційний комітет заходу від СНАУ:

Координатор проекту від СНАУ: Калачевська Лариса Іванівна, начальник Відділу міжнародних зв’язків: тел. 0507340854, [email protected]

Асистенти проекту:

0501945713 - Бутенко Андрій Олександрович.

0661531781 - Замора Оксана Михайлівна.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Мільйон з гектара
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...