Реклама
12:45, 29 грудня 2015 р.

Пошук єдр

Реклама

В діловому світі той, хто володіє інформацією, має можливість заробляти кругленькі суми. Якщо інформація отримується оперативно, власну справу можна виводити на високий рівень, залишаючи конкурентів далеко позаду. Достовірність та актуальність даних є не менш важливим критерієм для пошуку.

Що таке оперативна ділова інформація ? Це коли є змога швидко дізнатись про стан справ конкурента, про вихід на ринок нових гравців, оперативно дізнатись чи має та чи інша організація судові процеси, в якому стані вони знаходяться. Також можна дізнатись про фінансовий стан організації і чи не загрожує їй ліквідація по причині банкрутства. Одним словом, це можливість дізнатись про репутацію будь-якої організації, зареєстрованою реєстраційною палатою, що господарює на території України.

Сьогодні існує чимало способів отримати такі дані, однак для цього потрібно перелистати десятки інтернет-ресурсів. Потрібно ще й знати що і де шукати, початківцям моніторингу буде, направду, складно.

Щоб пошук єдр підприємства зайняв тільки 1 хвилину, необхідно користуватись спеціалізованими ресурсами. Рекомендуємо звернути увагу на сайт youcontrol.com.ua, де зареєстрованим клієнтам дозволяється мати повний контроль за діловим середовищем.

За допомогою даного ресурсу можна знайти реєстр судових рішень України. Це особливо важливо, коли інформація збирається журналістами, адвокатами чи організацією, яка намагається відстоювати свої права в суді. Громадські активісти, що збирають дані про використання місцевих коштів, про дані реєстрації організацій, що знаходяться на фінансуванні бюджету, можуть також знайти вичерпну та корисну інформацію про власників організацій.

Вся база ЄДР юридичних та фізичних осіб дає можливість отримати інформацію про дату створення підприємства чи реєстрації підприємця, хто є керівником підприємства, чи є відкриті судові справи, і яким чином закінчились судові справи в минулому. Дані є доступними не тільки з персонального комп'ютера, власники мобільних телефонів можуть носити необхідні знання в кишені в будь-якій частині країни, для цього просто необхідно стати користувачем сайту та перейти до відповідного розділу.

Хочеться зазначити, що інформація, яку надає організація youcontrol, є правдивою, вона збирається з відкритих джерел, баз даних суду, податкових органів, реєстраційної палати на інша інформація, опублікована на сайтах підприємства.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...