Стан АПК та протести фермерів проти податкової політики уряду

Черговий політичний етюд політолог Костянтин Матвієнко та його гість народний депутат Вадим Івченко зіграли на тему старту нового політичного сезону в Україні. Головний наголос в етюді: стан АПК та протести фермерів проти податкової політики уряду.

К.Матвієнко: Отже 22 січня - День Злуки, день 4-го Універсалу УНР, день, який офіційно відзначають в Україні, як одне з державних свят. Але спочатку цей день почали відзначати на народному рівні, тобто держава в цьому випадку наздоганяла нарід. Водночас, на 22 січня призначено засідання страйкового комітету аграріїв, які будуть висувати до влади свої власні вимоги, адже ми розуміємо, що страйковий комітет - це вже серйозно. Минулого року аграрії почали свої протести зі спроб перекриття магістралей. Конкретно: проти чого виступають аграрії?

В.Івченко: зауважу, що то були не спроби, а реальні перекриття доріг. Було дуже багато нарікань: чому не були почуті вимоги аграріїв? Вони півроку намагалися обговорити і узгодити позиції з урядом щодо податкових змін. Варто уряду усвідомити, що АПК - це галузь, яка сьогодні формує 40% валютної виручки країни. Галуззю формується 17% ВВП. Сьогодні можна говорити про те, що практично скасовується спеціальний режим оподаткування АПК. Тобто, він не скасовується взагалі, але для рослинників встановлюються одні % оподаткування, для птахівників - другі, для тваринників - треті...

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі