• Головна
  • Стан АПК та протести фермерів проти податкової політики уряду
08:30, 20 січня 2016 р.

Стан АПК та протести фермерів проти податкової політики уряду

Черговий політичний етюд політолог Костянтин Матвієнко та його гість народний депутат Вадим Івченко зіграли на тему старту нового політичного сезону в Україні. Головний наголос в етюді: стан АПК та протести фермерів проти податкової політики уряду.

К.Матвієнко: Отже 22 січня - День Злуки, день 4-го Універсалу УНР, день, який офіційно відзначають в Україні, як одне з державних свят. Але спочатку цей день почали відзначати на народному рівні, тобто держава в цьому випадку наздоганяла нарід. Водночас, на 22 січня призначено засідання страйкового комітету аграріїв, які будуть висувати до влади свої власні вимоги, адже ми розуміємо, що страйковий комітет - це вже серйозно. Минулого року аграрії почали свої протести зі спроб перекриття магістралей. Конкретно: проти чого виступають аграрії?

В.Івченко: зауважу, що то були не спроби, а реальні перекриття доріг. Було дуже багато нарікань: чому не були почуті вимоги аграріїв? Вони півроку намагалися обговорити і узгодити позиції з урядом щодо податкових змін. Варто уряду усвідомити, що АПК - це галузь, яка сьогодні формує 40% валютної виручки країни. Галуззю формується 17% ВВП. Сьогодні можна говорити про те, що практично скасовується спеціальний режим оподаткування АПК. Тобто, він не скасовується взагалі, але для рослинників встановлюються одні % оподаткування, для птахівників - другі, для тваринників - треті...

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...